Alo Aarsalu kunstistuudio: erinevad maalimise tehnikad: II ja III semester

Toimub
03.10 - 28.11.2020
L kell 10.00-13.00 (3.10; 17.10; 31.10; 14.11; 28.11)
Vaksali 7, Tartu
Maht
20 akad t
Hind
104 €
Koolitaja
Alo Aarsalu

Kunstistuudio on mõeldud neile maalihuvilistele, kes pole maalimist seni õppinud ning kes soovivad omandada maalimise põhitõdesid ning võtteid. Esimesel semestril maalitakse erinevates tehnikates (guašš, pastell, akrüül, õli), alates teisest semestrist maalitakse põhjalikumalt osalejale sobivas tehnikas.

Õppekava on planeeritud 5 semestrile ning maalitakse erinevates tehnikates (guašš, pastell, akrüül, õli) ning joonistatakse, tehakse kompositsioone ning krokiisid. Kindlasti õppetöö käigus lisandub ka üllatusülesandeid!

Antud kursuse puhul kehtib tulumaksusoodustus (Tulumaksuseadus § 26). Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna.

Maalikooli teemad

  • kompositsiooni ja värviõpetuse alused
  • maalialuste kruntimine
  • värvide paigutamine paletile
  • maalimise tehnilisi võtteid

Maalimise teemad

  • Joonistamine, perspektiiv
  • Õlimaalis natüürmort
  • krokii
  • figuuri maalimine (guašš või akrüülmaal)

Tunnid toimuvad 5 korral ( a 4 ak. tundi).

Koolitustel valminud töid hoiame 6 kuud.

Õppetöö kogumaht on 24 akadeemilist tundi (sh 20 tundi auditoorset ja 4 tundi iseseisvat tööd)

Algajatel on esimesel tunnil võimalus kasutada kooli materjale (akrüülvärvid, pintslid, pliiatsid jms.). Alates teisest tunnist palutakse kaasa võtta oma töövahendid. Õigeid töövahendeid tutvustatakse esimesel korral. Maalitakse lõuendile või spetsiaalsele krunditud papile. Vajaminevat krunditud pappi saavad kursuslased osta kohapeal (maksumus ligikaudu 2 EUR). Maalikooli grupis on maksimaalselt 12 osalejat.

Kui kontaktõppele kehtestatakse piirangud, lükkub koolitus edasi

Esimese tunni tööd

Koolitaja

Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel. Uuri ka programmi Tööta ja õpi.

Liitu uudiskirjaga