Nutikool

Kui Teil on nutiseade ja soovite sellega paremaks sõbraks saada, siis tulge koolitusele, kus tehakse puust ja punaseks selgeks, kuidas nutiseadme erinevaid võimalusi kasutada. Koolituse sihtrühmaks on põhi- või keskhariduseta täiskasvanud, erialase ettevalmistuseta või aegunud erialase ettevalmistusega täiskasvanud, vähe tasustatud ametikohtadel töötavad madala haridustasemega inimesed ja majanduslikult mitteaktiivsed elanikud.

Toimub
24.08 - 08.09.2020
E, T, R kell 9.15 - 12.30
Vaksali 7, Tartu
Maht
32 akad t
Hind
Tasuta
Koolitaja
Kadi Tamm

Koolituse tulemusel oskavad õppijad kasutada oma nutiseadme erinevaid võimalusi nii töö- kui ka isiklikus elus.

Koolitusel käsitletavad teemad:

  • Mis on nutiseade ja operatsioonisüsteem. Milliseid erinevaid seadeid ja op.süsteeme on olemas. Mis on interneti ja kes on IT teenuse pakkujad. Mida tähendab interneti maht. nutiseadme seadistamine, aku ja laadimine. E-posti aadressi loomine ja sidumine nutiseadmega. Kontaktide loomine. Helistamine ja sõnumite saatmine. Kasulikud rakendused (kell, kalender jm).
  • E-posti kasutamine. Mis on äpid ja milleks neid vaja on. Kasulikud igapäevaelu lihtsustavad äpid. Nutiseadme turvalisus. Tõrked. Kuidas küsida abi.
  • Kaardirakenduste kasutamine- kuidas liigelda linnas ja maal ja metsas. Sotsiaalmeedia ja suhtlusvahendid. Kuidas lugeda uudiseid ja kasutada Google otsingut. Õppimisvõimaluste leidmine. Pangateenuste kasutamine ja Mobiil-ID.
  • Nutiseadmega pildistamine. Pilveseaded ja varundamine. Videokõned.

Koolitaja

Koolitus toimub Tartu Rahvaülikooli projekti "Arvuti-, keele- ja suhtlemisoskuste koolitused vabahariduslikes koolituskeskustes" raames.

Liitu uudiskirjaga