Tootefoto nutitelefoniga

03.10.2020
L kell 10.30-13.45
Viivi Järve

Koolitusel õpitakse tegema tootefotosid kasutades igapäevaseid ja olemasolevaid vahendeid. Teooria toimub praktikaga koos ja tooted pildistamiseks valib osaleja vastavalt oma soovile. Koolitus on kõigile, kel on vaja teha nutitelefoniga tootefotosid e-poe jaoks, postitamiseks Facebookis, Instagramis või mujal sotsiaalmeedias.

Hea tootefoto on atraktiivne ja annab toote kohta võimalikult palju informatsiooni. Kui fotograafiaga suur sõber ei ole, siis nutitelefon on kõige käepärasem vahend tootefotode tegemiseks. Õppides selgeks põhitõed ja omandades nippe, on telefoniga võimalik teha usaldust tekitavaid ja tähelepanu püüdvaid tootefotosid.

Koolituse teemad

• Nutitelefoni pildistamise funktsioonide kasutamine
  • Kuidas pildiga anda edasi võimalikult palju informatsiooni toote kohta
  • Erinevad võttenurgad ja kadreeringud erinevate toodete puhul
  • Erinevad valgustingimused: päevavalgus ja lambi valgel pildistamine
  • Pildi töötlemine mobiiltelefoniga, tarkvara soovitused töötluseks

Koolitusel toimub isiklike toodete pildistamine, analüüs ja pilditöötlus oma telefonis. Kaasa võtta üks või kaks eset, mida pildistada.

Meiepoolsed terviseohutuse meetmed

• Grupis on kuni 10 osalejat
  • Koolitus toimub suures ruumis, kus osalejate vahe on vähemalt 2 m
  • Osalejad ei puutu kokku teistes gruppides osalejatega
  • Desinfitseerime pindasid ja õhutame ruumi
  • Osalemine ei ole lubatud õppijatel, kes on haigustunnustega või puutunud kokku võimaliku nakatanuga.