Kriisikommunikatsiooni koolitus Uus!

Koolituse eesmärk on anda juhtidele ja kriiside lahendamisega kokku puutuvatele inimestele teadmised ning praktilised oskused, kuidas kriisiolukordades operatiivselt toimida ning kuidas kommunikatsioon aitab kriise maandada. Koolitaja Illari Läänel on kriisikommunikatsiooni koolitamise kogemust 15 aastat, ta on nõustanud nii Haapsalu lastekodu põlengu, Laagna lasteaia juhtumi kui ka teiste meie ümber juhtunud õnnetuste lahendamist kommunikatsiooni osas.

18.06.2020
N kell 11.00-15.45
Illari Lään

Koolituse teemad

• Kriisi tähendus ja kriisi tasemed
  • Valmisolek kriisideks, kriisiolukorra käsiraamat
  • Kommunikatsioon ja juhtimine kriisiolukorras
  • Meediatöö kriisi ajal, ajakirjandus kui partner või kui vaenlane kriisiolukorras
  • Kõneisiku roll kriisi lahendamisel
  • Kriisikaasuste lahendamine ja ühised rühmatööd
  • Kriiside näited ning õppevideod

• 10.30-11.00 tervituskohv
  • 11.00-12.30 I osa
  • 12.30-13.15 lõunapaus
  • 13.15-14.45 II osa
  • 14.45-15.00 kohvipaus
  • 15.00-15.45 III osa

Koolituse hind sisaldab kohvipause, õppematerjale ja soovi korral tõendit osalemise kohta.

Koolituskaart

Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel. Uuri ka programmi Tööta ja õpi.