Naise tee - suhted ja emadus

Toimub
13.03.2020
R kell 18.00-21.00
Pepleri 4, Tartu
Maht
4 akad t
Hind
36 €
Koolitaja
Merliis Sulg

Sel kohtumisel käsitleme sügavamalt naiselikkust ja emadust. Naisena me juba kas oleme emad või küpsemas emaks. Ka siis kui meil veel last pole, elab iga naise sees ema arhetüüp. See kannab ja väljendab endas hoolt ja armastust, mida saame kogu maailmale jagada. Emaks olemise roll on nii mugav ja turvaline, et perekonna kasvades ei tahetagi või ei osata sellest enam välja tulla. Emadus sobib lapsega suhestumiseks, kuid meie mehed vajavad siiski naist enda kõrvale. Ja samuti vajame meie seda tunnet, et naine meie sees on nähtud ja rahuldatud, muidu muutume kibestunuks või närtsime lihtsalt ära. Kuidas Sinuga on? Kas tunned end närtsinuna või voolab Sinus naiselik elujõud ja kirg?

Emadus tuleb mängu ka siis, kui meie kaaslase elust on jäänud puudu terve ja terviklik suhe emaga. Alateadlikult tuleb ta seda energiat hoopis naiselt otsima ning tahtmatult tekib suhtes ema-poja dünaamika. Suhtes on oluline osata end kõrvalt näha ja mõista, kus ma olen. Ainult läbi teadlikkuse ja praktikate saame luua muutusi, mida tegelikult nii väga tahame. Räägime kuidas olla suhtes õiges energias, tänapäeva suhtemustritest ja kuidas selle kiire ning pidevalt muutuva elu keskel iseenda keskmesse jääda. Ning muidugi teeme mõned mõnusad praktikad ja naudime kvaliteetaega iseenda ning naisenergia seltsis.

See õhtu on ühtlasi praktiline - sisaldades erinevaid praktikaid, kui ka teoreetiliselt avardav - pakkudes võimalust muuta oma uskumusi ja senist elu.

  • Kuidas naisena kasvada ja elu vastu võtta.
  • Kuidas luua ja armastada loodut.
  • Kuidas anda ja vastu võtta.
  • Kuidas elada oma tões ja samal ajal harmoonias maailmaga.
  • Kuidas olla ja kuidas ka tegutseda.
  • Kuidas suhelda ja suhet vastu võtta.
  • Kuidas nautida ja pakkuda naudingut.

Need on küsimused, millega elus või oma sisemaailmas tihti silmitsi seisame. Ja vastused neile peituvad vaid meie enda sees, siis kui julgeme sügavamale vaadata.

Oled kutsutud!

Koolitaja

Liitu uudiskirjaga