Arvutiõpe veidi oskajale

Koolitus on väheste oskustega arvutikasutajale, kes soovib oskusi avardada ja süstematiseerida. Õpitakse interneti- ja e-posti efektiivset kasutamist, MS Wordis korrektsete tekstidokumentide ja MS Excelis tabelite koostamist. Õpe toimub väikeses grupis, kus koolitajal on võimalik osalejatega ka individuaalselt tegeleda.

Toimub
19.02 - 28.02.2020
19, 20, 21, 27 ja 28 veebruar kell 9.00 – 12.15
Pepleri 4, Tartu
Maht
20 akad t
Hind
180 €
Koolitaja
Kadi Tamm

Koolituskaart

Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel. Uuri ka programmi Tööta ja õpi.

Tulumaksusoodustus

Antud kursuse puhul kehtib tulumaksusoodustus (Tulumaksuseadus § 26). Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna.

Koolituse teemad

  • Failihaldus – fail, kaust, salvestamine, teisaldamine, kaustade otsing, kustutamine
  • Tekstidokumentide koostamine, parandamine, muutmine ja salvestamine
  • Lihtsamate tabelite koostamine, parandamine, muutmine ja salvestamine
  • Interneti ja e-posti kasutamine – liikumine Internetis, info otsimine kasutades otsingumootoreid, erinevad veebipõhised enesearengukeskkonnad. Suhtluskeskkonnad. Failide (sh fotode) edastamine.
  • Korrektse kirja koostamine, kirja lugemine, vastamine, kirjale manuse lisamine ja avamine. Netietikett.
  • ID-kaardi elektrooniline kasutamine – tarkvara paigaldamine, isiku tuvastamine riigiportaalis ja patsiendiportaalis, dokumentide allkirjastamine.

Koolitaja

Liitu uudiskirjaga