Inglise keele vestluskursus: B2-C1 minirühm

B2-C1 vestluskursus raamatuga Xenophobe’s Guide to the Estonians (Oh neid eestlasi!) Sihtgrupp: neile, kes tahavad harjutada vabas vormis rääkimist ja arvamuse avaldamist keskkooli lõpu tasemel B2 ning kelle keeletesti skoor on ≥ 30 ja kes soovivad oma sõnavaraga liikuda taseme C1 suunas.

30.01 - 02.04.2020
N 15.15-16.45
Terje Keldoja

Õppematerjal

1. A5-formaadis raamat ‘Xenophobe’s Guide to the Estonians’ (a brochure of A5-format)

2. õpetaja koostatud töölehed ja e-õppematerjal (handouts, Tool 1-4 & e-compendium)

E-õpe:

1. teema 1-6 inglise-eesti-inglise sõnavara-äpp www.quizlet.com (access to e-glossary)

2. tunnis räägitu blogid 1-10 (follow-up blogs of classroom conversations)

3. kordamine 1-3 äpiga Kahoot (Kahoot-reviews)

Kursuslane saab A5-formaadis raamatu ‘Xenophobe’s Guide to the Estonians’ 2018 (tõlkes ‘Oh neid eestlasi!’).

Lõik kursuse raamatust (http://www.xenophobes.com/the-Estonians/) ‘Ennem hakkab arvuti nutma, kui et eestlane oma tundeid välja näitab’ (‘It would be easier to get a computer to cry than to get Estonians to share their innermost feelings’).

Raamatusarja Xenophobe’s® Guides tutvustuseks (www.xenophobes.com)

Õppe sisu

1. rääkimine valitud teemadel 1-6 raamatust ‘Xenophobe’s Guide to the Estonians’ (beliefs & values, leisure & pleasure, obsessions, sense of humour, eating & drinking, home & family)

2. isiklike kogemuste vahetamine teemal 1-6 (sharing relevant personal experience)

3. ladusa vestluse võtted 1-4 (Tool 1-4 for fluency in speaking)

4. oma sõnavara laiendamine teemadel 1-6 (B2-C1 level vocabulary of topics 1-6)

Õppe kogumaht on 25 tundi (sh 20 tundi auditoorset tööd ja 5 tundi iseseisvat tööd).