Massaaži ABC: Hiina punktmassaaž

Massaaži elementaarseid oskusi võiks vallata kõik inimesed, hoolimata lihtsusest on massaažil sügav ja mitmekülgne kasulik toime. Lihtsate võtetega vabastatekse kehasse kogunenud pinged, et meie energia saaks kehas vabamalt liikuma. Mitmekülgne ja praktiline õpe teeb uute teadmiste omandamise huvitavaks. Eelteadmised massaažist ei ole vajalikud.

Toimub
01.03.2020
P kell 10.00-16.30
Pepleri 4, Tartu
Maht
7 akad t
Hind
54 €
Koolitaja
Jüri Mälk

Hiina Punktmassaaži kursusel õpime energiakanalitel olevate punktide kaudu kaebustele leevendust pakkuma. Õpime punkte üles leidma, lokaliseerima ja leiame õige tugevuse nende mõjutamiseks.

Fookuses on leevenduse pakkumine pea-, kaela-, seljavalu, külmetavad jäsemed, liigeste ja lülisamba probleemidele. Punktid, mida kursusel mõjutatakse, asuvad kätel, jalgadel, seljal, peas, kõhul.

Pärast aktiivset koolituspäeva võib keha tunda end unise ja väsinuna. Tasuks vältida pikki autoroolis sõite samal õhtul!

Harjutatakse paarides.

Kursusel ei kasutata nõelravi nõelu!

Koolitus on mõeldud kõigile, kes soovivad massaaži teha oma lähedastele, tuttavatele. Tegemist ei ole tööalase koolitusega.

Palume kaasa võtta ühe suurema ja ühe väiksema rätiku või lina, pleedi ja vahetusjalanõud.

Lõunapaus on pool tundi, umbes kell 13.30-14. Süüa on võimalik meie köögis, kus saab kasutada ka mikrolaineahju.

Koolitaja

Tagasisidet eelmiselt kursuselt:

Olen varem raamatutest massaaži võtetest lugenud ja lähedasi nö mudinud, aga koolituspäeval sai praktiliselt läbi proovida erinevaid võtteid professionaali juhendamisel, see andis enesekindlust juurde. Mulle meeldis, et proovisime läbi väga konkreetse võtete järjekorra. Inga

Arvasin, et nii lihtne see massaaži õppimine pole, aga mu üllatuseks on ühe päevaga omandada võtted lõõgastava massaaži tegemiseks. Õpetaja rääkis väga huvitavalt massööride erinevatest stiilidest, suhtumisest jne, sain aru, miks vahel on peale massaaži nii hea tunne, miks vahel mitte. Alla

Massaaži tegemine muutub nüüd efektiivsemaks, väga kasulikud nipid ja võtted. Enno

Liitu uudiskirjaga