Laste üleriiete õmblemine: päevane

Laste üleriiete õmblemise koolitus on mõeldud jätkuna Lasteriiete õmblemise koolitusele. Õppetöö käigus omandatakse teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi laste üleriiete õmblemiseks.

09.09 - 30.09.2020
K kell 10 - 13
Vaksali 7
Kristin Sulg

Teemad:

• Tutvumine ohutusnõuetega
  • pealis- ja ülerõivaste materjalidega tutvumine
  • lõigete muutmine kehaproportsioonidest lähtuvalt
  • toodete väljalõikamine ja õmblemine (3 teemat)
  • luku/nööpide/trukkidega ja voodriga dressipluus/kergem kombe
  • luku, taskute ja reguleeritava värvliga püksid
  • kevad-sügis mantel (voodriga - vastavalt soovile)

Esimesel korral kaasa võtta kõik vajalikud materjalid voodriga dressipluusi jaoks - kangas, lukk/trukid/nööbid.

Õppe kogumaht on 24 akadeemilist tundi (sh 16 tundi auditoorset ja praktilist tööd, 8 tundi iseseisvat tööd). Koolitusel osaleja saab tunnis kasutada universaal- ja overlok õmblusmasinaid

Meiepoolsed terviseohutuse meetmed

• Järgime hajutamise nõuet;
  • Desinfitseerime pindasid ja õhutame ruume;
  • Osalemine ei ole lubatud õppijatel, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused).

Vaata ka koolitust tutvustavat videot:

Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel. Uuri ka programmi Tööta ja õpi.