Shindo: Kevadine kehaturgutus

Kursusel pühendame aega energiameridiaanide korrastamisele tehes Shindo, Sonkyo ja Jomoni seeriate lõõgastus- ja venitusharjutusi. Kuivõrd inimene on terviklik süsteem, siis pöörame kursusel tähelepanu kogu kehale tervikuna.

Toimub
06.04 - 18.05.2020
E kell 17.30-18.45
Pepleri 4, Tartu
Maht
12 akad t
Hind
65 €
Koolitaja
Riina Kasterpalu

Tundi alustame lihtsate ja jõukohaste energiat liikuma panevate harjutustega. Seejärel võtame aega, et häälestuda endale ja eesseisvale lõõgastusele.

Kasutame harjutuste toime tugevdamiseks teadlikku hingamist. Jomon-venitusi tehes ei õpi me uusi oskusi, vaid kasutame teraapilise tulemuse saavutamiseks ära raskusjõudu, lõõgastume ja laseme esile tõusta keha sisemisel tarkusel. Shindo meridiaanide venitusharjutuste abil mõjutame 12 siseorganitega seotud meridiaani energiataset, Sonkyo venitusasendid toimivad eelkõige lõõgastavalt puusa- ja alaseljapiirkonnale ja tasakaalustavad efektiivselt närvisüsteemi tööd. Sonkyo-venitused mõjutavad tõhusalt lisaks liigestele ka energiameridiaane ja muidugimõista aitavad kaasa puusapiirkonda talletunud emotsioonide vabastamisele.

Kursuse käigus mõjutame pead, näopiirkonda, õlavöödet, üla- ja alaselga, sõrmi ja käsi, varbaid ja jalgu, puusa- ja põlvepiirkonda, teeme endale kõhumassaaži ja õpime, kuidas väsimuse korral võimalikult kiiresti lõõgastuda ja taastuda.

Selga sobivad mugavad õhku läbilaskvad riided, millega on hea matil harjutusi sooritada. Kasuks tulevad varvassokid. Riideid saab vahetada kohapeal enne ja pärast tundi. Matid on kohapeal olemas, mille võib katta oma linaga, samuti võib kaasa tuua oma mati.

Koolitaja

Liitu uudiskirjaga