Inglise keele algtase A1: 0>A1 Kallastel

Inglise keele algkursus A1.1 (Beginner A1.1). Kursus sobib neile, kes ei ole varem inglise keelt õppinud ja soovivad alustada päris algusest. Saavutatav keeletase on A1.1.

24.09 - 10.12.2019
T 16.45-18.15
Kallaste, Oja 28
Evgenia de la Haye

Õppemeetodid

Koolituse jooksul arendatakse kõiki nelja osaoskust: rääkimis-, lugemis-, kuulamis- ja kirjutamisoskust, kuid põhirõhk on suulisel eneseväljendamisel. Paaris- ja grupitööd, erinevad rollimängud ning dialoogid aitavad omandada ladusat kõnekeelt, et tulla toime igapäevastes suhtlussituatsioonides. Kaasaegne õppematerjal pakub käsitlemiseks huvitavaid teemasid.

Õppematerjal:

"New Headway Beginner" 4th Edition

Õppe sisu

Unit 1 Hello!

Viisakusväljendid. Tegusõna olema.. See on… - This is … Arvud 1-10. Nimisõna mitmus.

Unit 2 Your world.

Maad ja rahvad. Asesõnad he/she/they; his/her. Küsilaused. Arvsõnad 11-30.

Unit 3 All about you.

Ametid. Isiklik informatsioon. Eitavad laused. Lühivastused. Viisakusväljendid.

Unit 4 Family and Friends.

Minu pere ja sõbrad. Omastav asesõna. Tegusõna omama - have/has.

Õppe kogumaht on 30 tundi (sh 24 tundi auditoorset tööd ja 6 tundi iseseisvat tööd).

Iseseisev töö A1 tasemel aitab eelkõige korrata ja kinnistada tunnis läbivõetut – õppida sõnavara, lugeda tekste või teha grammatikaharjutusi.