Individuaalõpe: Jumestuskoolitus

Kohad on hetkel täidetud. Registreeri ennast ja me võtame koha vabanemisel või uue grupi loomisel ühendust.

Koolitus on mõeldud inimesele, kes soovib alustada oma teed jumestajana. See koolitus on sissejuhatus sellesse ilusasse maailma. Individuaalõppes pühendub juhendaja ainult Teie õpetamisele.

04.11 - 26.11.2019
koolituse toimumise ajad kokkulepel osalejaga
Pirni 2, Tartu
Ethel Juuremaa

Jumestamise koolituse käigus omandatakse teadmised meikimisega seotud olulistest aspektidest ning juhendaja käe all on võimalik praktiseerida erinevaid make-up looke.

Õppetöö koosneb teoreetilisest ja praktilisest osast. Teoreetilises osas käsitletakse kõiki jumestamisega seotud teemasid. Praktilises osas harjutatakse modelli peal erinevad meigistiile (päevameik, õhtumeik, pulmameik, fotomeik). Modelli otsingul saame vajadusel abiks olla.

Koolitusel kasutatakse Onticu, Morphe, Maxfactori, NYX-i, Rimmeli, MAC-i, jms. meigitooteid. Kõik vajaminevad vahendid ja tarvikud on koolitaja poolt kohapeal harjutamiseks.

Koolituse maht 48 akadeemilist tundi auditoorset ja praktilist tööd. Koolitus toimub kaheksal päeval. Individuaalõpe ajad lepitakse kokku personaalselt. Lisainfo koolitusjuhilt - Kristiina Kaarlõpp kristiina@tarturahvaylikool.ee, 736 1573

Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehelt

Antud kursuse puhul kehtib tulumaksusoodustus (Tulumaksuseadus § 26). Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna.

Jumestamise koolituse teemad

Esimene koolituspäev

• Hügieeninõuded
  • Töövahendite ja toodete tundmaõppimine

Teine koolituspäev

• Värviringi tutvustus
  • Nahatüübid ja neile vastavate näohooldus toodete valimine (näonaha ettevalmistamine)
  • Näokujude tundmaõppimine ning nende eripärade rõhutamine ja varjutamine (kontuurimine, strobing)

Kolmas koolituspäev

• Silmade jumestamise ja rõhutamine etapid
  • Kulmude töötlemise põhitõed
  • Näo jumestamise ja erinevate tehnikate õppimine
  • Fotomeigi põhitõed
  • Pruudimeigi põhitõed
  • Päevmeigi põhitõed
  • Õhtumeigi põhitõed

Neljas kuni kaheksas koolituspäev. Alates neljandast päevast algab praktiline osa, kus õpilane teostab modelli peal eelnevatel päevadel õpitut koolitaja juhendamisel. Harjutatakse läbi kerge päevameik, fotomeik, õhtumeik ning fantaasia meik. Kõikide nende erinevate meikide juures tehakse läbi järgnevad sammud

• Naha ettevalmistamine jumestuseks
  • Näo jumestamine
  • Silmade jumestamine (silmameik, mis hõlmab endas vajadusel kunstripsmete liimist ning lainerijoont).
  • Huulte kontuurimine (vajadusel) ja värvimine
  • Jumestuse korrektuurid ja lõppviimistlus