Klassikaline jooga: Augustijooga kõigile - lisagrupp

Kohad on hetkel täidetud. Registreeri ennast ja me võtame koha vabanemisel või uue grupi loomisel ühendust.

Grupp avatakse piisava hulga huviliste korral. Klassikalise jooga lühikursus. Kursus sobib kõigile - ka neile, kes pole varem joogaga kokku puutunud ja tahaks teada, kas jooga neile sobib või mitte. Grupp on väike (kuni 12 osalejat) ning juhendaja jälgib ja vajadusel korrigeerib harjutuste sooritamist.

07.08 - 28.08.2019
K kell 16.15-17.15
Erna Tamm

Kursusel praktiseeritakse klassikalist joogat, mille eesmärgiks on tuua meie ellu senisest rohkem rõõmu, rahulolu ja tasakaalustatust. Jooga kui õpetus on peamiselt suunatud tegelemiseks meelega. Meele keskendumisvõime parandamiseks on joogal palju erinevaid vahendeid: füüsilised harjutused, hingamistehnikad, helid, kujustamine, meditatsioon jne. Samuti mõjutavad need harjutused meie füüsist, tervist ja hingamist. Kõik joogaharjutused kohandatakse inimeste võimalustele ja vajadustele.

Vajalik mugav riietus, riideid saab soovi korral vahetada eraldi ruumis. Matid on kohapeal olemas, mille võib katta oma linaga, samuti võib kaasa tuua oma mati. Lõpulõdvestuse ajaks on soovitav kaasa võtta midagi sooja pealevõtmiseks juhuks, kui peaks jahe hakkama.

JOOGATUNNI AEG - SEE ON AEG VÕETUD IGAÜHE ENESE JAOKS

Jooga on pidev õppimine, oma elumustrite teadvustamine ja muutmine. Siin ja praegu olemine täiuslikus meelerahus on jooga kõrgeim aste. Kuid tähtsaim on sõnum: elada iga päeva täiuslikult ja tasakaalukalt, hoida kõige elavat, olla eetiline ning toetuda oma sisemisele puhtale tunnetusele, vähendades nii kannatusi (Maimu Opmann).