Sri Sri jooga Uus!

Sri Sri jooga – see on üks populaarsematest ja tänapäevasematest klassikalise jooga suundadest fondi Art of Living (www.artofliving.org) raames.

30.10 - 15.11.2019
K, R kell 9.00 - 10.30: 30.10, 01.11, 08.11, 13.11, 15.11
Koolitajad
Veronika Krassavina Ingrid Purje

“Inimese elu võib avaneda nagu lilleõis. Jooga on võimaluste täielik avanemine” Sri Sri Ravi Shankar

Kursuse raames

• Hingamisharjutused (pranayama) – parandavad hingamise kvaliteeti, aitavad toksiinide väljaviimisel organismist. Rahustavad ja värskendavad närvisüsteemi.
  • Füüsilised harjutused (asana) – suurendavad kogu keha toonust, mõjuvad soodsalt siseorganitele, tugevdavad südant, parandavad seedimisprotsessi.
  • Teadvustatud lõdvestus (jooga – nidra) – aitab vabastada keha ja mõistust negatiivsetest emotsioonidest ja stressist.
  • Meditatsioon – suurendab meelerahu, -selgust ja erksust.
  • Teadmised joogast - aitavad paremini mõista iseenda olemust ja lahendada paljusid elus esilekerkivaid probleeme.
  • Instruktsioonid praktikate õigeks tegemiseks kodus - aitavad hoida mõistuse, keha ja hinge heas, meeldivas vormis iga päev!

Palun võtke võimalusel kaasa matt (vajadusel saab ka kohapeal) ja lõdvestamise tarbeks tekk/pleed ning pange selga mugavad riided!

Grupis on kuni 12 osalejat.

Info koolitajate kohta

Kursuse viivad läbi rahvusvaheliselt sertifitseeritud Sri Sri jooga õpetajad Ingrid Purje ja Veronika Krassavina. Koolitajad viivad läbi kumbki kaks tundi ning viimase viienda tunni viivad koos läbi.

Veronika Krassavina

“Oma tee” otsingutel olen õppinud viies ülikoolis, rakendanud oma teadmisi nii väikses firmas kui ka suures kontsernis ning jõudnud taas tööle Tartu Ülikooli majandusteaduskonda. Lai töökogemus aitas mul jõuda arvamusele, et ükski inimene ei saa juhtida teisi kui ta ei oska juhtida iseend. Iseenda juhtimise all mõtlen kõigepealt oskust hoida tervena oma keha, juhtida oma emotsioone ja hoida meelt erksana ja keskendatuna. Selleks olen juba üle 20 aasta tegelenud jooga, hingamis- ja lõdvestamistehnikatega, nendest 12.a rahvusvahelise fondi Art of Living (AOL) raames, mille rajaja on maailmas tuntud liider Sri Sri Ravi Shankar. Olen AOLi rahvusvahelise sertifikaatidega erinevate kursuste õpetaja (Õnne kursus, Sri Sri jooga, Igaviku protsess, laste kursused (ArtExcel) jt). Olen mitmekordselt täiendanud end Indias ja paljude teiste riikide AOL keskustes, läbides üle 30 koolituse (mis põhinevad Veda õpetustel, joogal, hingamistehnikatel, meditatsioonil, ayurvedal). Olen leidnud tasakaalu, entusiasmi ja jõu ning avastanud eluks väga vajalikke Teadmisi, mida rõõmuga jagan ka teistele.

Ingrid Purje

Olen õppinud joogat nii Indias, Saksamaal, Leedus kui Eestis ja saanud õpetaja sertifikaadi Sri Sri joogakoolis, mis kuulub Art of Living fondi juurde (10 000+ keskust üle maailma 155-s riigis, sh Tartus).
Kui ma olin 18 ja lõpetasin kooli, siis ma ei teadnud joogast mitte midagi. Aga ma kirjutasin paberile vastuseks, et minust saab joogaõpetaja. Ja need vastused läksid pikaks ajaks ajakapslisse koolikantselei ülemisel riiulil. Nüüd, ligi paarkümmend aastat hiljem näen, et see ennustus on tõeks saanud ja tänu sellele veel palju imelist. Näiteks see, et ligi 6 kuud ilma ühegi pausita kestnud pidev seljavalu kadus mul paari nädalaga – just tänu joogateadmistele. Ning pole aastaid kordagi tagasi tulnud. Kasutan joogaõpetustest pärit teadmisi igapäevaselt, nii emana, koolitajana kui 25-liikmelist meeskonda juhtides. Ehkki 11 aastat ülikooliõpinguid andsid palju vajalikku, siis on olnud just joogateadmised need, mis on andnud elule vundamendi ja vastuseid paljudele sügavatele küsimustele.

Koolitajad

"Jooga eesmärk ei ole ainult hoida head füüsilist vormi, vaid ka kogeda lõpmatust"Sri Sri Ravi Shankar