Tööalane edukus meele juhtimise kaudu! Uus!

Edu saavutamiseks oleme õppinud organisatsiooni, inimeste, muutuste jne juhtimist, kuid tihti ei pööra me piisavalt tähelepanu kõige tähtsama vara juhtimisele – oma meelele! Iga töötaja edukuse tase on suuresti määratud tema meele juhtimise oskusega.

Toimub
19.09.2019
N kell 17.30-19.00
Pepleri 4, Tartu
Maht
2 akad t
Hind
18 €
Koolitaja
Veronika Krassavina

Kõrge stressitaluvus, kiire reageerimise ja otsustamise võime, inspiratsioon ja paljud teised eduka inimese omadused on seotud meie meelega. Iga töötaja edukuse ja innovaatilisuse tase on suuresti määratud tema meele juhtimise oskusega.

Koolitusel saab teada mis on meele juhtimine, kas me oleme oma meele peremehed, miks on meele juhtimise oskus tööalase edukuse aluseks? Lisaks õpime paar lihtsat hingamise ja lõdvestuse mindfulnessi tehnikat, mis aitavad hoida meelt erksana.

Koolitaja Veronika Krassavina on Tartu Ülikooli majandusteaduskonna doktorant ja juhtimise õpetooli õppejõud. Lisaks TLEX (Transformational Leadership for Excellence) Instituuti ning Art of Living koolitaja. Omab magistrikraadi organisatsioonikäitumises (Tallinna Ülikool) ning majandusalast kõrgharidust (Tartu Ülikool). On töötanud nii väikestes firmades kui ka suurtes kontsernides, juhtimise, personalijuhtimise ja koolitamise valdkondades.

"Miks ei ole tihti koolitused nii efektiivsed, nagu oleme oodanud ja järjekordsed muudatused ikka ei vii sihini? Otsides vastuseid nendele küsimustele, olen jõudnud järeldusele, et määrava tähtsusega on inimese teadlikkuse tase. See ei kasva niivõrd järjekordse arenguprogrammi või uue juhtimisraamatu abil, vaid kõigepealt enda ja ümbritseva mõistmise kaudu."

Koolitaja

Liitu uudiskirjaga