Terapeutiline treening: sügis 2

Terapeutiline treening on kõigile, kes soovivad olla aktiivsemad ja tugevdada oma korsetilihaseid ning saada leevendust õlavöötme- ja seljaprobleemidele. Treeningul osalemine parandab rühti ning aitab ennetada valusid ja vigastusi.

Toimub
05.11 - 17.12.2019
T kell 17.30-18.30
Pepleri 4, Tartu
Maht
9 akad t
Hind
52 €
Koolitaja
Agnes-Gertrud Aavaste

Terapeutiline treening hõlmab pilatese, jooga ja füsioteraapia elemente. Harjutusi saab sooritada erinevas raskusastmes, treeningu intensiivsus ja tempo on reguleeritav. Teeme harjutusi, mis parandavad rühti ja ergonoomilist kehahoidu. Läheneme kehale kui tervikule: ei ole eraldi jala-, käe- ega kõhulihaste harjutusi, kaasatud on enamasti paljud lihasgrupid ja alati on töös keha keskosa moodustavad lihased. Kokkuvõttes saame piisavalt elastsete lihaste abil ja tänu paranenud kehakontrollile ennetada teatud määral mitmeidki traumasid: kukkumine libedal, raskete asjade tõstmisest või kontrollimatutest kiiretest liigutustest tingitud selja- ja kaelavigastused/-vaevused.

Tunni ülesehitus võimaldab läheneda individuaalselt – kui sul näiteks esineb kaela-, selja-, liigesevalud jne., anna sellest treenerile teada. Harjutusi sooritatakse mõõdukas tempos ja rahuliku muusika saatel. Vajalik mugav, hästi liikumist võimaldav riietus ja sokid (soovi korral saab riideid vahetada kohapeal enne ja pärast tundi), jalanõusid tunnis ei kasutata.

Koolitaja

Liitu uudiskirjaga