Werneri desserdid, snäkid, tassikoogid

Werneri ja Gustavi peakondiiter Õie Pritson jagab maiustuste ja dessertide valmistamise nippe ja saladusi. Töötoad toimuvad Gustavi (Werneri) magusatöökojas, aadressil TEHNIKA 5.

22.10.2019
T kell 17.30-21.15
Gustavi (Werneri) pagar, Tehnika 5, Tartu
Õie Pritson

Tulumaksusoodustus

Antud kursuse puhul kehtib tulumaksusoodustus (Tulumaksuseadus § 26). Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna.

Töötoas valmivad

1. Banaani Pudding Tassikook
  2. Mahlane Topsikook
  3. Soolane profidrool Kitsejuustu kreemiga
  4. Tuhandeleheline Dessert (lehttaigen, keedukreem, vaarikad).

Werneri kohviku maiustused ja suupisted valmivad käsitööna ja valmistatakse naturaalsest toorainest. Õpitoas osaledes saad osa tõelisest kondiitrikunstist ja endaga kaasa salaretseptid! Osalejad saavad ise oma tooted valmistada ja küpsetada. Töötoas valmivaga maiustatakse kohapeal mõnusas kohvilauas ja üht-teist saavad maitsta ka kodused ja sõbrad.

Õie käis juunis 2019 end täiendamas Antonio Bachour'i juures, kes on 2018.a maailmameister. Ta on võitnud mitmel aastal järjest Ameerika kondiitrite konkursi ja olnud aastaid kõige uuenduslikum kondiiter maailmas. Õie: Mul oli au olla tema meistriklassis ja saada osa selle mehe ääretust pühendumisest oma erialale. Ta on kunstnik, kelle lõuendiks on peene maitsemeelega magusagurmaan ja mitte midagi vähemat!

Loe ka toredat artiklit koogikuninganna Õie Pritsoni kohta.

Hea kursuslane

• Werneri koolitusel jagatud teadmised/retseptid on mõeldud ainult isiklikuks tarbeks. Retseptide levitamine ja jagamine mistahes viisil on keelatud.
  • Werneri koolituse retsepte on keelatud kasutada kommertslikel eesmärkidel.
  • Pildistamine ja igasugune muu jäädvustamine Gustavi tootmisruumides on keelatud, välja arvatud juhendaja loal õppeklassis, konkreetse õpitava teema puhul.

• Magusasõbrad kiirustage! Kohtade arv on piiratud (kuni 12 osalejat). Kuna kohad grupis täituvad kiiresti, kehtib registreerumistasu 10 eurot, mis arvatakse maha kursusetasust. Registreerimistasu ei kuulu kursusel osalemisest loobumisel tagastamisele. Registreerumistasu tähtaeg (3 päeva peale registreerumist) ja kursusetasu tasumise tähtaeg (3 nädalat enne kursuse algust) on kirjas meilis, mis saadetakse peale registreerumist.

Õppe kogumaht on 5 akadeemilist tundi, iseseisvat tööd ega praktikat ei ole.

Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel. Uuri ka programmi Tööta ja õpi.