Inglise keele vestluskursus: B2-C1 minirühm

B2-C1 vestluskursus raamatuga "Xenophobe’s Guide to the Estonians" ("Oh neid eestlasi!"). Kursus sobib neile, kes tahavad harjutada vabas vormis rääkimist ja arvamuse avaldamist keskkooli lõpu tasemel B2 ning kelle keeletesti skoor on ≥ 30 ja kes soovivad oma sõnavaraga liikuda taseme C1 suunas.

03.10 - 05.12.2019
N 15.15-16.45
Terje Keldoja

Õppematerjal

"Xenophobe’s Guide to the Estonians" 2018 (tõlkes "Oh neid eestlasi!", millest valime 6 jututeemat.

Raamatusarja "Xenophobe’s Guides" tutvustuseks (www.xenophobes.com): raamatus püütakse siiralt ja ilustamata, kuid samas sooja huumoriga tutvustada nii erinevate rahvustega seotud müüte kui ka nende tegelikku igapäevaelu’ (‘Be entertained by the differences between nations. The Xenophobe’s® Guides is an internationally successful series that highlights the unique character and behaviour of nations. Frank, irreverent and funny – almost guaranteed to cure xenophobia’).

• A5-formaadis raamat ‘Xenophobe’s Guide to the Estonians’ (a brochure of A5-format)
  • õpetaja koostatud tunni töölehed (teacher generated handouts & follow-up)
  • sarja koduleht www.xenophobes.com & veebisõnastikud

Õppe sisu

1) valitud peatükid 1-6 raamatust "Xenophobe’s Guide to the Estonians" (beliefs & values, leisure & pleasure, obsessions, sense of humour, eating & drinking, home & family)

2) C1 tasemel sõnavara teemal 1-6 (C1 level vocabulary for topics 1-6)

3) isiklike kogemuste vahetamine teemal 1-6 (sharing relevant personal experience)

4) sõnavara kordamine äpiga Kahoot (vocabulary review with a Kahoot-quiz)

Õppe kogumaht on 25 tundi (sh 20 tundi auditoorset tööd ja 5 tundi iseseisvat tööd).