Kohtumisõhtu Robert Annusega

Tere tulemast Tartu Rahvaülikooli kultuuriklubisse! Need on kohtumisõhtud, kus meie külalisteks on inimesed, kes meid inspireerivad ja sütitavad oma tegevuste ja mõttemaailmaga. Meie külalisteks on kirjanikud, näitlejad, kunstnikud, teadlased ja mitmete teiste valdkondade esindajad. Need on inimesed, kes võimatu teevad võimalikuks ja nähtamatu nähtavaks. Kohtumisõhtud toimuvad reede õhtuti kell 17.30 - 19.00 rahvaülikooli Pepleri või Vaksali majas. Kohtumisõhtu osalustasu on 7 eurot. Sügissemestri terve sarja osalustasu on 25 eurot ( registreerudes palume kirjutada märkuste lahtrisse „ tasun sarja osalustasu“).

Toimub
29.11.2019
R kell 17.30 - 19.00
Pepleri 4, Tartu
Maht
2 akad t
Hind
7 €
Koolitaja

Vajalik on eelnev registreerumine!

Kohtumisõhtu Robert Annusega

Kultuuriklubi külaliseks on näitleja ja lavastaja Robert Annus. Robert Annus on laiemale publikule tuntud mitmete teleseriaalide kaudu. Tema lavastatud on ka rohkesti vaatajaid kogunud Tartu Uue Teatri etendus "Kremli ööbikud".

Robert Annus on töötanud teatris Vanemuine, 2013. aastast alates töötab ta näitlejana Eesti Draamateatris. Sel aastal esietendus Vanemuises ooper "Madama Butterfly", mille lavastas Robert Annus. 4. detsembril kutsumegi Vanemuisesse vaatama ooperit " Madama Butterfly". Küsi soodushinnaga pileteid info@rahvaylikool.ee.

Koolitaja

Liitu uudiskirjaga