Kohtumisõhtu Aivar Kallastega

Tere tulemast Tartu Rahvaülikooli kultuuriklubisse! Need on kohtumisõhtud, kus meie külalisteks on inimesed, kes meid inspireerivad ja sütitavad oma tegevuste ja mõttemaailmaga. Meie külalisteks on kirjanikud, näitlejad, kunstnikud, teadlased ja mitmete teiste valdkondade esindajad. Need on inimesed, kes võimatu teevad võimalikuks ja nähtamatu nähtavaks. Kohtumisõhtud toimuvad reede õhtuti kell 17.30 - 19.00 rahvaülikooli Pepleri või Vaksali majas. Kohtumisõhtu osalustasu on 7 eurot. Sügissemestri terve sarja osalustasu on 25 eurot ( registreerudes palume kirjutada märkuste lahtrisse „ tasun sarja osalustasu“).

01.11.2019
R kell 17.30 - 19.00
Aivar Kallaste

Vajalik on eelnev registreerumine!

Vaata ka kultuuriklubi viimast sügisüritust:

Kohtumisõhtu Aivar Kallastega

Novembrikuu esimesel päeval on külas kauaaegne vanemuislane ja balletitantsija Aivar Kallaste, kes tähistab sel aastal oma 60ndat sünnipäeva. 2. novembril kutsume Vanemuisesse vaatama heroilist tantsuvesterni vähese jutuga "Teravmeelne hidalgo", kus Aivar Kallaste on kehastunud don Quijoteks. Lavastus on pühendatud Aivar Kallastele. Küsi soodushinnaga pileteid info@rahvaylikool.ee

Aivar Kallaste juhendamas rahvaülikooli balletitundi.