Inglise keele madalam kesktase A2: II osa grupp 3

Kursuse lõpuks saavutatakse A2.1 tase. Kursus sobib neile, kes meie kodulehel olevat keeletesti tehes said 35-50 punkti.

14.09 - 14.12.2019
L 10.00-12.15
Piret Kivi

Õppemeetodid

Koolituse jooksul arendatakse kõiki nelja osaoskust: rääkimis-, lugemis-, kuulamis- ja kirjutamisoskust, kuid põhirõhk on suulisel eneseväljendamisel. Paaris- ja grupitööd, erinevad rollimängud ning dialoogid aitavad omandada ladusat kõnekeelt, et tulla toime igapäevastes suhtlussituatsioonides. Kaasaegne õppematerjal pakub käsitlemiseks huvitavaid teemasid.

Õppematerjal

"New Headway Pre-Intermediate" 4th Edition

Õpiku juurde kuuluv iTutor DVD-Rom võimaldab klassis läbivõetud materjali uuesti üle korrata ning annab hulgaliselt lisamaterjali iseseisvaks tööks. Töövihiku juurde kuuluv iChecker CD-ROM annab võimaluse kuulata töövihiku tekste, teha sõnavara ja grammatika lisaharjutusi ning teste. Õpilastel endil on võimalik tellida veel mitmeid digitaalseid õppekomplekti lisasid, näiteks Prase-a-day app või e-Books jm.

Kursuse hind sisaldab originaalõpikut ja -töövihikut.

Õppe sisu

Unit 8 Girls and boys

Rõivad ja materjalid. Pere. Poisid ja tüdrukud. Arsti juures. Anname nõu. Have to/don`t have to/should/must; ametlik kiri; mitteametlik e-kiri

Unit 9 Time for a story

Tunded. Minu lemmikkirjanik. Viimane raamat, mida lugesin. Loo jutustamine. Lood lapsepõlvest. Enneminevik. Minevikusündmustest rääkimine.Sidesõna. Filmiarvustus.

Unit 10 Our interactive world

Telefonivestlus. Internet. Kaasaegne maailm. Facebook – poolt ja vastu. Leiutised. Passiiv. Sõnad, mis kuuluvad kokku. Nimisõna + nimisõna, verb + nimisõna, määrsõna + omadussõna.

Iseseisev töö aitab eelkõige korrata ja kinnistada tunnis läbivõetut – õppida sõnavara, lugeda tekste või teha harjutusi töövihikust, samuti kasutada õpiku ja töövihiku juurde kuuluvaid CD-ROM-e.

Õppe kogumaht on 56 tundi (sh 42 tundi auditoorset tööd ja 14 tundi iseseisvat tööd).