Kuidas tekib kunsti hind? Külas on kunstikoguja Reigo Kuivjõgi

Tere tulemast Tartu Rahvaülikooli kultuuriklubisse! Need on kohtumisõhtud, kus meie külalisteks on inimesed, kes meid inspireerivad ja sütitavad oma tegevuste ja mõttemaailmaga. Meie külalisteks on kirjanikud, näitlejad, kunstnikud, teadlased ja mitmete teiste valdkondade esindajad. Need on inimesed, kes võimatu teevad võimalikuks ja nähtamatu nähtavaks. Kohtumisõhtud toimuvad reede õhtuti kell 17.30 - 19.00 rahvaülikooli Pepleri või Vaksali majas. Kohtumisõhtu osalustasu on 7 eurot. Sügissemestri terve sarja osalustasu on 25 eurot ( registreerudes palume kirjutada märkuste lahtrisse „ tasun sarja osalustasu“).

Toimub
14.10.2019
E kell 17.30 - 19.00
Vaksali 7, Tartu
Maht
2 akad t
Hind
7 €
Koolitaja

Vajalik on eelnev registreerumine!

Vaata ka teisi kultuuriklubi sündmusi sügisel:

Kuidas tekib kunsti hind? Külas on Reigo Kuivjõgi

Miks mõni maal maksab vaid sadu, kuid teised miljoneid? Lõuendid ja värvid on ju suuresti sama hinnaga. Kuigi täpset vastust sellele on raske leida, arutame võimalike põhjuste üle. Sekka ka huvitavaimad näited maailma kunstituru kalleimatest maalidest. Ja mõnedest odavamatest. Ning viimatistest kunstituru kurioossetest seikadest.

Kunstikollektsionäär Reigo Kuivjõgi alustas kunsti kogumist pagulaskunstist, seejärel tuli nõukogude avangardkunst. Tema kollektsioonis leidub ka noort kunsti ja üheks selle põhuseks on see, et viimased viis aastat on ta olnud seotud Tartu noore kunsti oksjoniga.

Oma kunstikogu töödest on ta korraldanud mitmeid näitusi, neist viimane "Eesti parimad noored kunstnikud" avati läinud talvel Pärnu Linnagaleriis. Aastatel 2014 – 2019 töötas Kuivjõgi Tartu Loomemajanduskeskuse juhina.

11.-18.10 tähistame üle Eesti Täiskasvanud õppija nädalat

Koolitaja

Liitu uudiskirjaga