Inglise keele madalam kesktase A2: minirühm

Minirühmas on 3-5 inimest. Õppetöö toimub A2.1 tasemel. Kursus sobib neile, kes on algtaseme A1 taseme läbinud ja kes meie kodulehelolevas testis said 35-50 punkti.

19.09 - 19.12.2019
N 19.00-20.30
Piret Kivi

Õppemeetodid

Koolituse jooksul arendatakse kõiki nelja osaoskust: rääkimis-, lugemis-, kuulamis- ja kirjutamisoskust, kuid põhirõhk on suulisel eneseväljendamisel. Paaris- ja grupitööd, erinevad rollimängud ning dialoogid aitavad omandada ladusat kõnekeelt, et tulla toime igapäevastes suhtlussituatsioonides. Kaasaegne õppematerjal pakub käsitlemiseks huvitavaid teemasid.

Kursuse hind sisaldab originaalõpikut ja -töövihikut.

Õppematerjal

"New Headway Pre-Intermediate" 4th Edition

Õpiku juurde kuuluv iTutor DVD-Rom võimaldab klassis läbivõetud materjali uuesti üle korrata ning annab hulgaliselt lisamaterjali iseseisvaks tööks. Töövihiku juurde kuuluv iChecker CD-ROM annab võimaluse kuulata töövihiku tekste, teha sõnavara ja grammatika lisaharjutusi ning teste. Õpilastel endil on võimalik tellida veel mitmeid digitaalseid õppekomplekti lisasid, näiteks Prase-a-day app või e-Books jm.

Õppe sisu

Unit 1 Getting to know you.
Sõprus. Seltskondlik vestlus. Tervitamine ja tutvumine. Oleviku, mineviku ja tuleviku aegade kordamine. Küsisõna ja küsilause. Eessõna. Sarnase tähendusega tegusõnad.

Unit 2 Whatever makes you happy.
Mida mulle meeldib teha? Kas ma olen õnnelik? Naabrid. Ideaalne päev. Seltskondliku vestluse arendamine. Oleviku ajavormid. Have/have got.

Unit 3 What`s in the news?
Uudised raadios ja ajalehes. Loo lugemine ja jutustamine. Mineviku ajavormid; reeglipärased ja ebareeglipärased verbid. Määrsõna. Ajamäärus.

Unit 4 Eat, drink and be merry!
Toit ja toitumistavad. Söögikohad. Kauplused. Seltskondlik vestlus lauas. Much/many; some/any/ a few/ a little/ lots of. Artikkel. E-kirja kirjutamine.

Õppe kogumaht on 37 tundi (sh 28 tundi auditoorset tööd ja 9 tundi iseseisvat tööd).

Iseseisev töö aitab eelkõige korrata ja kinnistada tunnis läbivõetut – õppida sõnavara, lugeda tekste või teha harjutusi töövihikust, samuti kasutada õpiku ja töövihiku juurde kuuluvaid CD-ROM-e.