Individuaalõpe: Fotomeik edasijõudnule Uus!

Koolitus on mõeldud juba jumestamise põhitõdedega kursis olevale inimesele, kes soovib täiendada ennast fotomeigi tegemise oskusega. Sellel fotomeigi koolitusel omandatakse teadmised jumestamisest, mis on sobilik nii pildistamisele kui ka filmimisele.

02.09 - 20.12.2019
koolituse toimumise ajad kokkulepel osalejaga
Pirni 2, Tartu
Ethel Juuremaa

Õppetöö koosneb kahest osast. Teoreetiline osa, kus õpetatakse eripärasid foto ja tavameigi vahel. Samuti ka praktiline osa, kus õpilast juhendatakse individuaalselt ning tal on võimalik harjutada modelli peal õpitut. Modelli otsib kursuslane ise, kuid vajadusel saab juhendaja otsingul abiks olla.

Koolitusel kasutatakse Onticu, Morphe, Maxfactori, NYX-i, Rimmeli, MAC-i meigitooteid. Kõik vajaminevad vahendid ja tarvikud on koolitaja poolt kohapeal harjutamiseks. Õppetöö toimub koolitaja ruumides.

Individuaalõppess pühendub juhendaja ainult Teie õpetamisele.

Koolituse maht 10 akadeemilist tundi auditoorset ja praktilist tööd. Koolitus toimub kahel päeval. Individuaalõpe ajad lepitakse kokku personaalselt. Lisainfo koolitusjuhilt - Kristiina Kaarlõpp kristiina@tarturahvaylikool.ee, 736 1573

Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehelt

Antud kursuse puhul kehtib tulumaksusoodustus (Tulumaksuseadus § 26). Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna.

Fotomeigi koolituse teemad

Esimesel päeval teoreetiline osa 3 akadeemilist tundi.

• Hügieeninõuded
  • Töövahendite ja toodete tundmaõppimine
  • Nahatüübid ja neile vastavate näohooldus toodete valimine (näonaha ettevalmistamine)
  • Silmade jumestamise ja rõhutamine etapid
  • Fotomeigi eripära

Teisel päeval praktiline osa, kus õpilane teostab modelli peal kerge ja tugeva fotomeigi juhendaja individuaalsel juhendamisel 7 akadeemilist tundi.

• Naha ettevalmistamine jumestuseks
  • Näo jumestamine
  • Silmade jumestamine (silmameik, mis hõlmab endas ka kunstripsmete liimist ning lainerijoont).
  • Huulte kontuurimine ja värvimine
  • Jumestuse korrektuurid ja lõppviimistlus