Inglise keele elementaartase A1.2: II osa grupp 1

E 15.15-16.45
Krista Pisuke

Õppemeetodid

Koolituse jooksul arendatakse kõiki nelja osaoskust: rääkimis-, lugemis-, kuulamis- ja kirjutamisoskust, kuid põhirõhk on suulisel eneseväljendamisel. Paaris- ja grupitööd, erinevad rollimängud ning dialoogid aitavad omandada ladusat kõnekeelt, et tulla toime igapäevastes suhtlussituatsioonides. Kaasaegne õppematerjal pakub käsitlemiseks huvitavaid teemasid.

Kursuse hind sisaldab originaalõpikut ja -töövihikut.

Õppematerjal

"New Headway Elementary. 4th Edition."

Kursuse hind sisaldab originaalõpikut ja -töövihikut.

Õpiku juurde kuuluv iTutor DVD-Rom võimaldab klassis läbivõetud materjali uuesti üle korrata ning annab hulgaliselt lisamaterjali iseseisvaks tööks. Töövihiku juurde kuuluv iChecker CD-ROM annab võimaluse kuulata töövihiku tekste, teha sõnavara ja grammatika lisaharjutusi ning teste. Õpilastel endil on võimalik tellida veel mitmeid digitaalseid õppekomplekti lisasid, näiteks Prase-a-day app või e-Books jm.

Õppe sisu

Unit 5 Super me!

Mida ma teha oskan? Can/can`t. Määrsõna. Nimisõna + nimisõna. Tegusõna + nimisõna. Eessõna. Viisakusväljendid (teene palumine). Ametlik kiri (avaldus).

Unit 6 Life`s ups and downs.

Elulugu. Lihtminevik; reeglipärased ja ebareeglipärased tegusõnad. Ajamäärus. Kirjeldame tundeid. Kirjeldame asju. Kuupäevad.

Unit 7 Dates to remember. Minu elu. Jutustame lugusid. Tähtpäevad. lihtminevik; küsilause; eitav lause; ajamäärus; määrsõna

Unit 8 Eat in or out? Söök ja jook. Vajalikud asjad. Sisseostude tegemine. Viisakusväljendid ostlemisel. Lemmikretsept. Lemmikvõileib. Loendatavad ja loendamatud nimisõnad; I like/I`d like; some/any; How much…?/How many ….? Ametlik ja mitteametlik e-kiri.

Õppe kogumaht on 34 tundi (sh 26 tundi auditoorset tööd ja 8 tundi iseseisvat tööd).

Iseseisev töö aitab eelkõige korrata ja kinnistada tunnis läbivõetut – õppida sõnavara, lugeda tekste või teha harjutusi töövihikust, samuti kasutada õpiku ja töövihiku juurde kuuluvaid CD-ROM-e.