Inglise keele algtase A1: II osa grupp 2

Inglise keele algkursus A1.1 teine osa. Kursus sobib neile, kes teavas asesõnu, oskavad kasutada tegusõna lihtolevikku, teavad numbreid 100-ni, teavad pävade, kuude ja aastaaegade nimetusi.

16.09 - 16.12.2019
E 19.00-20.30
Meeli Tonka

Õppemeetodid

Koolituse jooksul arendatakse kõiki nelja osaoskust: rääkimis-, lugemis-, kuulamis- ja kirjutamisoskust, kuid põhirõhk on suulisel eneseväljendamisel. Paaris- ja grupitööd, erinevad rollimängud ning dialoogid aitavad omandada ladusat kõnekeelt, et tulla toime igapäevastes suhtlussituatsioonides. Kaasaegne õppematerjal pakub käsitlemiseks huvitavaid teemasid.

Õppematerjal:

"New Headway Beginner" 4th Edition

Kursuse hind sisaldab originaalõpikut ja -töövihikut.

Õpiku juurde kuuluv iTutor DVD-Rom võimaldab klassis läbivõetud materjali uuesti üle korrata ning annab hulgaliselt lisamaterjali iseseisvaks tööks. Töövihiku juurde kuuluv iChecker CD-ROM annab võimaluse kuulata töövihiku tekste, teha sõnavara ja grammatika lisaharjutusi ning teste. Õpilastel endil on võimalik tellida veel mitmeid digitaalseid õppekomplekti lisasid, näiteks Prase-a-day app või e-Books jm.

Õppe sisu

Unit 8 Where I live

• Minu kodu. • Minu kodulinn. • Toad ja mööbel. • There is/there are• Eessõna kohamääruses. • Tee juhatamine.

Unit 9 Times past

• Millal sa sündinud oled? • Tuntud inimesed. • Tegusõna olema mineviku vormid • Lihtminevik • Have/do/go • Aastaarvud, kuupäevad

Unit 10 We had a great time

• Vaba aeg ja sport • Puhkus • Vaatamisväärsused • Lihtminevik (reeglipärane ja ebareeglipärane) • Lihtmineviku eitus ja küsimus

Unit 11 I can do that

• Internet • Igapäevased probleemid • Mida ma teha oskan can/can`t • Palve ja pakkumine • Omadussõna + nimisõna

Unit 12 Please and thank you

• Restoranis • Söök ja jook • Ma sooviksin I`d like …Like/would like• Märgid ja teated.

Unit 13 Here and now

• Riided ja värvid. • Mis juhtus? • Kestev olevik.

Unit 14 Itś time to go.

• Tulevikuplaanid • Tähtsad sündmused elus. • Grammatika kordamine. • Sõnavara kordamine.

Kursuse maht

Õppe kogumaht on 72 tundi (sh 54 tundi auditoorset tööd ja 18 tundi iseseisvat tööd).

Iseseisev töö A1 tasemel aitab eelkõige korrata ja kinnistada tunnis läbivõetut – õppida sõnavara, lugeda tekste või teha grammatikaharjutusi.