Inglise keele elementaartase A1.2: grupp 2

Kursus sobib neile, kes on A1.1 taseme juba läbinud ja kes teavad viisakusväljendeid; oskavad pöörata tegusõnu olema ja omama; oskavad moodustada oleviku ja tuleviku ajavorme; teavad numbreid ja oskavad öelda kellaega, kuupäevi, aastaarve ning hindu; teavad asesõnu, nädalapäevi, kuude ja aastaaegade nimetusi. Samuti sobib kursus neile, kes kodulehel olevat inglise keele testi tehes said 21-35 punkti.

17.09 - 17.12.2019
TN 18.45-20.15
Mariliis Ruutma

Õppemeetodid

Koolituse jooksul arendatakse kõiki nelja osaoskust: rääkimis-, lugemis-, kuulamis- ja kirjutamisoskust, kuid põhirõhk on suulisel eneseväljendamisel. Paaris- ja grupitööd, erinevad rollimängud ning dialoogid aitavad omandada ladusat kõnekeelt, et tulla toime igapäevastes suhtlussituatsioonides. Kaasaegne õppematerjal pakub käsitlemiseks huvitavaid teemasid.

Kursuse hind sisaldab originaalõpikut ja -töövihikut.

Õppematerjal

"New Headway Elementary. 4th Edition."

Kursuse hind sisaldab originaalõpikut ja -töövihikut.

Õpiku juurde kuuluv iTutor DVD-Rom võimaldab klassis läbivõetud materjali uuesti üle korrata ning annab hulgaliselt lisamaterjali iseseisvaks tööks. Töövihiku juurde kuuluv iChecker CD-ROM annab võimaluse kuulata töövihiku tekste, teha sõnavara ja grammatika lisaharjutusi ning teste. Õpilastel endil on võimalik tellida veel mitmeid digitaalseid õppekomplekti lisasid, näiteks Prase-a-day app või e-Books jm.

Õppe sisu

Unit 1 You and me.

Isikuandmed. Enda tutvustamine. Perekond. Viisakusväljendid. Tegusõna olema. Omastav asesõna. Omastav kääne. Omadussõna. Verbid have/go/live/like.

Unit 2 A good Job!

Ametid ja töö. Kellaaeg. Lihtolevik - he/she/it. Eitus ja küsimus. Asesõna.

Unit 3 Work hard, play hard!

Vaba aeg. Nädalavahetus linnas ja maal. Igapäevane suhtluskeel. Lihtolevik - I/you/we/they. Sagedusmäärsõna. Ankeedi täitmine.

Unit 4 Somewhere to live.

Kodu ja sisustus. Minu kodu. Linnatänaval. Kuulsad ehitised. There is/there are ... Some/any/ a lot of. This/that/these/those. Määrsõna + omadussõna. Arvsõna ja hinnad.

Unit 5 Super me!

Mida ma teha oskan? Can/can`t. Määrsõna. Nimisõna + nimisõna. Tegusõna + nimisõna. Eessõna. Viisakusväljendid (teene palumine). Ametlik kiri (avaldus).

Unit 6 Life`s ups and downs.

Elulugu. Lihtminevik; reeglipärased ja ebareeglipärased tegusõnad. Ajamäärus. Kirjeldame tundeid. Kirjeldame asju. Kuupäevad.

Õppe kogumaht on 72 tundi (sh 54 tundi auditoorset tööd ja 18 tundi iseseisvat tööd).

Iseseisev töö aitab eelkõige korrata ja kinnistada tunnis läbivõetut – õppida sõnavara, lugeda tekste või teha harjutusi töövihikust, samuti kasutada õpiku ja töövihiku juurde kuuluvaid CD-ROM-e.