Laste üleriiete õmblemine

Kohad on hetkel täidetud. Registreeri ennast ja me võtame koha vabanemisel või uue grupi loomisel ühendust.

Laste üleriiete õmblemise koolitus on mõeldud jätkuna Lasteriiete õmblemise koolitusele. Õppetöö käigus omandatakse teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi laste üleriiete õmblemiseks.

23.09 - 14.10.2019
E kell 18 - 21
Vaksali 7
Kristin Sulg

Teemad:

• pealis- ja ülerõivaste materjalidega tutvumine
  • lõigete muutmine kehaproportsioonidest lähtuvalt
  • toodete väljalõikamine ja õmblemine (3 teemat)
  • luku/nööpide/trukkidega ja voodriga dressipluus/kergem kombe
  • luku, taskute ja reguleeritava värvliga püksid
  • kevad-sügis mantel (voodriga - vastavalt soovile)

Esimesel korral kaasa võtta kõik vajalikud materjalid voodriga dressipluusi jaoks - kangas, lukk/trukid/nööbid.

Õppe kogumaht on 24 akadeemilist tundi (sh 16 tundi auditoorset ja praktilist tööd, 8 tundi iseseisvat tööd). Koolitusel osaleja saab tunnis kasutada universaal- ja overlok õmblusmasinaid

Vaata ka koolitust tutvustavat videot:

Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel. Uuri ka programmi Tööta ja õpi.