Inglise keele algtase A1: grupp 1

Inglise keele algkursus A1.1 (Beginner A1.1). Kursus sobib neile, kes ei ole varem inglise keelt õppinud ja soovivad alustada päris algusest. Saavutatav keeletase on A1.1. Kursus jätkub kevadsemestril A1.2 tasemel.

16.09 - 16.12.2019
EK 9.00-10.30
Ludmilla Alver

Õppemeetodid

Koolituse jooksul arendatakse kõiki nelja osaoskust: rääkimis-, lugemis-, kuulamis- ja kirjutamisoskust, kuid põhirõhk on suulisel eneseväljendamisel. Paaris- ja grupitööd, erinevad rollimängud ning dialoogid aitavad omandada ladusat kõnekeelt, et tulla toime igapäevastes suhtlussituatsioonides. Kaasaegne õppematerjal pakub käsitlemiseks huvitavaid teemasid.

Õppematerjal:

"New Headway Beginner" 4th Edition

Kursuse hind sisaldab originaalõpikut ja -töövihikut.

Õpiku juurde kuuluv iTutor DVD-Rom võimaldab klassis läbivõetud materjali uuesti üle korrata ning annab hulgaliselt lisamaterjali iseseisvaks tööks. Töövihiku juurde kuuluv iChecker CD-ROM annab võimaluse kuulata töövihiku tekste, teha sõnavara ja grammatika lisaharjutusi ning teste. Õpilastel endil on võimalik tellida veel mitmeid digitaalseid õppekomplekti lisasid, näiteks Prase-a-day app või e-Books jm.

Õppe sisu

Unit 1 Hello!

Viisakusväljendid. Tegusõna olema.. See on… - This is … Arvud 1-10. Nimisõna mitmus.

Unit 2 Your world.

Maad ja rahvad. Asesõnad he/she/they; his/her. Küsilaused. Arvsõnad 11-30.

Unit 3 All about you.

Ametid. Isiklik informatsioon. Eitavad laused. Lühivastused. Viisakusväljendid.

Unit 4 Family and Friends.

Minu pere ja sõbrad. Omastav asesõna. Tegusõna omama - have/has.

Unit 5 The way we live.

Söök ja jook. Rahvused ja keeled. Lihtolevik. Artikkel a/an. Arvsõna 1-100. Kui palju see maksab?

Unit 6 Every Day.

Minu päev. Eluviis. Päevad. Kellaaeg. Lihtolevik. Always/sometimes/never.

Unit 7 My favourites.

Minu lemmikud. Küsisõna. Omadussõna. Asesõna me/him/us/them. This/that. Can I …… ?

Kursuse maht

Õppe kogumaht on 72 tundi (sh 54 tundi auditoorset tööd ja 18 tundi iseseisvat tööd).

Iseseisev töö A1 tasemel aitab eelkõige korrata ja kinnistada tunnis läbivõetut – õppida sõnavara, lugeda tekste või teha grammatikaharjutusi.