Robert Suvi kunstistuudio akrüül- ja õlimaalimine: Tartu linnavaadete maalimine Uus!

28.06 - 30.06.2019
RLP kell 10.00-13.00
Tartu linn
Robert Suvi

Tartu sümbolvaadete maalimine edasijõudnutele

• maalitakse Emajõge, Supilinna, Karlova vaateid kasutades eelnevalt õpitud oskusi.

Linnavaadete maalimisel on kunstiloos kindel koht ning läbi ajaloo on maalidelt põnev jälgida linnas toimuvaid muutusi ning kogeda äratundmisrõõmu tuttava koha avastamisega taiesel.

Kunstnik Robert Suvi juhendamisel saate traditsiooni jätkata!

Mitmeplaanilise linnavaate maalimine

• esiplaan maalitakse soojemate värvitoonidega ja maaliliste pintslilöökidega
  • keskplaan maalitakse külmemate värvitoonidega ja rahulikumate pintslilöökidega
  • tagaplaan on külmade toonidega ja stiliseeritud

Esiplaaniga linnavaate maalimine

• detailselt maalitakse mingi objekt
  • soojade värvitoonidega valgus, külmade värvitoonidega vari

reedel, 28.06 on kogunemine kell 10.00 Tartu Botaanikaaia värava juures

Osalejal on kaasas enda töövahendid: akrüülvärvid (võivad olla ka õlivärvid, kuid need tööd tahavad pikemat kuivamist ning osaleja on nende transportimine keerulisem kuid mitte võimatu), 3 lõuendit papil (orienteeruv suurus 40 cm x 60 cm), erineva suurusega pintsleid või spaatleid, veetops. Õlivärvide kasutajatel tärpentin, soovi korral kunstitarvete poest küsida meediumit, mis kiirendab värvide kuivamist.

Maalimisel kasutatakse oma aluse toetuseks midagi loodusest- kivi, känd vms. Istumiseks palume kaasa võtta kas kokkukäiva tooli, poroloonaluse vms.

Tunnid toimuvad 3 korral ( a 4 ak. tundi).

Õppetöö kogumaht on 16 akadeemilist tundi (sh 12 tundi auditoorset ja 4 tundi iseseisvat tööd)

Kaisi Vinogradov Tartu vaade

Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel. Uuri ka programmi Tööta ja õpi