Efektiivne koostöö kollektiivis (vene keeles) / Eффективное взаимодействие в коллективе и техники влияния – на русском языке

TASUTA koolitusel osalemine on suurepärane võimalus ja protsess enesearendamiseks, mis aitab leida uusi teid, võimalusi ning liikuda vajalike otsuste suunas, et muuta oma elu. Koolitus toimub vene keeles. В процессе обучения приобретаются знания и умения для улучшения коммуникативных навыков, использование навыков влияния и убеждения в ежедневных ситуациях, определение потребностей и постановка целей.

09.10 - 13.11.2019
K kell 9.30 - 16.45
Vaksali 7, Tartu
Tasuta
Jelena Kraus

Tasuta koolitus on mõeldud vene keelt emakeelena kõnelevatele inimestele, kes on:

• madala haridustasemega 55–64-aastased hõivatud ja majanduslikult mitteaktiivsed elanikud;
  • vähetasustatud ametikohtadel töötavad madala haridustasemega inimesed;
  • 35–64-aastased majanduslikult mitteaktiivsed mitte-eestlased (ei tööta ega õpi).

Koolitus on Sulle sobiv, kui kuulud sihtgruppi ja:

• vajad oma ellu uusi plaane ja eesmärke;
  • rutiin tapab ning soovid liikuda edasi;
  • puudub julgus teha otsuseid või näha võimalusi;
  • tunned end ebakindlalt meeskonnatöös;
  • soovid arendada veenmise ja mõjutamise oskuseid.

Koolituse eesmärgiks on arendada elukestvas õppes seni vähem osalenud inimeste õpi- koostöö- ja suhtlemisoskusi. Koolitus koosneb 3 moodulist:

• oma vajaduste tundmine ja eesmärkide seadmine;
  • kuidas sulanduda meeskonda ja teha koostööd;
  • tulemuslik mõjutamine.

Объём курсов: 48 часов. Курсы состоят из 3 модулей (по 16 часов):

• коммуникация в коллективе;
  • техники влияния в общении;
  • самоанализ и методы постановки целей.

Целевая группа:

• Работники низкооплачиваемых должностей, не имеющих высшего образования (или срок действия диплома истек),
  • Экономически неактивные люди в возрасте 35-64 года.

Курсы подойдут Вам, если вы относитесь к целевой группе, а также:

• Имеете желание внести в свою жизнь изменения через планирование новых целей
  • Рутина затягивает, и чувствуете необходимость двигаться вперед
  • Не хватает смелости в принятии решений и виденье новых возможностей
  • Чувствуете неуверенность в коллективной работе
  • Хотите развить навыки убеждения и влияния

Целью обучения является улучшение навыков общения, сотрудничества и обучения людей, которые мало принимали участие в непрерывном обучении.

Koolitus toimub projekti "Õpi-, koostöö- ja suhtlemisoskuste arendamine Ida-, Lääne- ja Lõuna-Eestis" raames.