Lasteriiete õmblemine: 3

Kohad on hetkel täidetud. Registreeri ennast ja me võtame koha vabanemisel või uue grupi loomisel ühendust.

Koolitus on mõeldud algajale õmblushuvilisele, kuid sobib ka juba kogemustega õmblejale. Õppetöö käigus omandatakse teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi laste rõivaste õmblemiseks. Tutvustatakse trikotaažkangaste võimalusi laste kergete ja mugavate riiete valmistamiseks. Koolitusel õmmeldakse ka beebirõivaid.

13.05 - 03.06.2019
E kell 18 - 21
Vaksali 7
Kristin Sulg

Grupis on 8 osalejat.

Õmbluskoolituse teemad:

• väike sissejuhatus teemasse
  • materjalide tutvustus ja valik (kvaliteet ja omadused)
  • lõigete ettevalmistamine õmblemiseks
  • toodete väljalõikamine ja õmblemine (4 teemat)
  • müts ja kaelus
  • retuusid või dressipüksid
  • dressipluus või t-särk
  • kleit või seelik

Esimesel korral kaasa võtta 0,5 m trikotaažkangast.

Õppe kogumaht on 20 akadeemilist tundi (sh 16 tundi auditoorset ja praktilist tööd, 4 tundi iseseisvat tööd). Koolitusel osaleja saab tunnis kasutada universaal- ja overlok õmblusmasinaid

Vaata ka koolitust tutvustavat videot:

Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel. Uuri ka programmi Tööta ja õpi.