Jazzklaveriõpe: Individuaaltunnid algajatele ja edasijõudnutele

07.01 - 31.05.2019
Toimumisaeg kokkuleppel juhendajaga. Ühe akadeemilise tunni hind 20 eurot.
akad t
Andres Alaru

Koolituse mahu valib osaleja. Tunnid toimuvad juhendaja ja kursuslase poolt kokkulepitud aegadel. Tundide toimumisaja kokkuleppimiseks saab registreerunu kinnituskirja, milles on juhendaja kontaktid. Tundide eest tasumine toimub üldjuhul 5 tunni kaupa. Esimese tunni eest võib tasuda eraldi.

Teemad:

Õpilane tutvub akordimärkidega ning õpib nende järgi akorde ja helilaade mängima. Õpime harmoniseerima kolme – nelja ja viiehäälsete voicingutega erinevaid jazzistandardeid. Tegeleme nii soolo jazzklaveri mänguga kui ka ansambli situatsioonis saatefunktsiooni kujundamisega. Õpilane õpib improviseerima erinevate jazzistandardite harmooniliste struktuuride põhjal. Edasijõudnutega tegeleme ka transkribeerimisega ja jazzi helikeele paremini tundmaõppimisega. Koolituse individuaalne programm kujuneb lähtuvalt osaleja võimetest, eelnevatest oskustest ja vajadustest.