Massaaži ABC: Gua sha massaaž

Kohad on hetkel täidetud. Registreeri ennast ja me võtame koha vabanemisel või uue grupi loomisel ühendust.

REGISTREERUMINE OOTENIMEKIRJA. Gua Sha teraapia on raviviis, mis on pärit Vietnamist. Hiina meditsiini järgi on sagedaseks valude põhjuseks qi(eluenergia) või vere seiskumine ehk staas. Gua sha on üks efektiivsetest tehnikatest, mida kasutatakse qi ja vere uuesti liikuma panemiseks.

Toimub
14.04.2019
P kell 10.00-16.30
Pepleri 4, Tartu
Maht
7 akad t
Hind
46 €
Koolitaja
Jüri Mälk

Gua tähendab "akuutset haigust" ja sha "kraapimist". Niisiis on tegemist on haiguse ära kraapimisega. Kui probleem on väga tugev, siis võivad tekkivad verevalumid olla üsna tumedad. Verevalumid kaovad 2-4 päeva jooksul.

Enne Gua sha kraapimisega alustamist määritakse vastav keha piirkond spetsiaalse ravimtaimedest õliga kokku, kasutatakse ka harilikku massaažiõli.Gua shad võib teha kõikides keha piirkondades. Hiinas, kus see teraapia on väga populaarne, on täiesti tavaline ka näo või kaela piirkonna Gua sha , kuid lääne kultuurides piirdutakse esteetilistel põhjustel kehapiirkondadega, mida saab riietega varjata.Gua shad kasutatakse akuutsete ja krooniliste valude, külmetushaiguste, bronhiidi, astma jne. korral.

Kohapeal saavad soovijad endale Gua Sha kaabitsa soetada 10 euro eest.

Koolitaja

Liitu uudiskirjaga