Inglise keele algtase A1: algtase A1.2 minirühm II osa

Minirühm - 3-5 õpilast. Inglise keele algkursus A1.2. Jätkukursus.

08.01 - 16.04.2019
TN 9.00-10.30
Ludmilla Alver

Kursuse hind sisaldab originaalõpikut ja -töövihikut. Kursusetasule käibemaksu ei lisandu.

Õppematerjal:

"New Headway Beginner" 4th Edition

Õpiku juurde kuuluv iTutor DVD-Rom võimaldab klassis läbivõetud materjali uuesti üle korrata ning annab hulgaliselt lisamaterjali iseseisvaks tööks. Töövihiku juurde kuuluv iChecker CD-ROM annab võimaluse kuulata töövihiku tekste, teha sõnavara ja grammatika lisaharjutusi ning teste. Õpilastel endil on võimalik tellida veel mitmeid digitaalseid õppekomplekti lisasid, näiteks Prase-a-day app või e-Books jm.

Õppemeetodid

Kursusel arendatakse kõiki nelja osaoskust – rääkimis-, kuulamis-, lugemis- ja kirjutamisoskust. Põhirõhk on suulise eneseväljendamise ja suhtlusoskuse arendamisel. Kursusel kasutatakse eelkõige aktiivõppemeetodeid, mille puhul õppijad osalevad aktiivselt õppeprotsessis ja on sunnitud rääkima, kuulama ja kaasa mõtlema. Kasutatakse paaristööd ja rühmatööd, esitatakse erinevaid dialooge ja mängitakse rollimänge. Kuulamis- ja mõistmisoskust aitavad arendada CD-plaatide kuulamine ja videote vaatamine. Ülesanded on võimalikult lähedased loomulikele suhtlussituatsioonidele ja annavad võimaluse kasutada õpitud väljendeid ja struktuure. Kursusel kasutatakse kaasaegseid õpikuid ja autentseid tekste. Keeleõppe rikastamiseks kasutatakse õppija isiklikke kogemusi.Unit 6 Every Day.

Minu päev. Eluviis. Päevad. Kellaaeg. Lihtolevik. Always/sometimes/never.

Unit 7 My favourites.

Minu lemmikud. Küsisõna. Omadussõna. Asesõna me/him/us/them. This/that. Can I …… ?

Unit 8 Where I live

• Minu kodu. • Minu kodulinn. • Toad ja mööbel. • There is/there are• Eessõna kohamääruses. • Tee juhatamine.

Unit 9 Times past

• Millal sa sündinud oled? • Tuntud inimesed. • Tegusõna olema mineviku vormid • Lihtminevik • Have/do/go • Aastaarvud, kuupäevad

Unit 10 We had a great time

• Vaba aeg ja sport • Puhkus • Vaatamisväärsused • Lihtminevik (reeglipärane ja ebareeglipärane) • Lihtmineviku eitus ja küsimus