Itaalia keel A1.2 (1.osa) veebisVeebis

Ciao a tutti! Olete oodatud õpetaja Giuliano itaalia keele veebikursusele, mis on jätkukursus neile, kes on läbinud kursuse Itaalia keel algajatele 0>A1.1, aga ka kõigile teistele, kel on itaalia keelest juba mõningased algteadmised.

Toimub
30.09 - 20.01.2027
K 18.00-19.30, v.a. 23.12 ja 30.12
veebikeskkond ZOOM
Maht
30 akad t
Hind
294 €
Õpiku hind
35 €
Koolitaja
Giuliano Gajetti

Eesmärgid

  • Arendada itaalia keele kuulamise, lugemise, rääkimise ja kirjutamise oskust keeletasemel A1.
  • Mõista ja kasutada itaalia keelele omaseid väljendeid.
  • Tutvuda itaalia kultuuri ja kommetega, et keeleõpe oleks tähendusrikkam.

Kuidas veebikursusel õpitakse?

Veebikursus on mugav võimalus õppida keelt endale sobivas asukohas. Nagu päris klassiruumis, saab ka Zoomis teha kuulamis- ja lugemisharjutusi, rääkida ja saada tagasisidet, praktiseerida õpitut erinevate mänguliste meetodite ja tegevuste kaudu. Kursust kohandatakse õppijate vajadustest lähtuvalt. Kogenud keeleõpetaja loob sõbraliku ja keele omandamist toetava keskkonna.

Õppematerjal

Õpik "Nuovo Espresso Plus 1" kirjastuselt Alma Edizioni, mis sisaldab ligipääsu kuulamismaterjalidele ja lisaülesannetele. Sama õpikut kasutatakse mitme kursuse vältel.

NB! Registreerimisvormis palun pange märkuste lahtrisse kirja, kuidas õppematerjal Teieni jõuab (nt. elan Tartus ja tulen ise järele koolimajja aadressil Pepleri tn. 4; väljaspool Tartut õppijatele saadame - sel juhul vajalik teada sobiva Omniva pakiautomaadi asukohta). Aitäh!

Kursuse teemad

Õpiku "Nuovo Espresso Plus 1" peatükid 4-6:

  • Vabaaeg ja hobid.
  • Puhkusel: hotellis, korteris.
  • Tähtpäevad ja sündmused.

Grammatika Mi piace / mi piacciono kasutamine. Reeglipärased ja ebareeglipärased tegusõnad. Eessõnad a / in. C’è / ci sono kasutamine. Järgarvud. Ajaväljendid. Nimisõnade ja omadussõnade ühildumine.

Kursuse maht

Kursuse kogumaht on 50 tundi (sh 30 tundi auditoorset tööd ja 20 tundi iseseisvat tööd). Iseseisev töö A1 tasemel aitab eelkõige korrata ja kinnistada tunnis läbivõetut – õppida sõnavara, lugeda tekste või teha grammatikaharjutusi. Kogu algtase (A1) itaalia keeles jaguneb kolme ossa, antud kursus on taseme teine osa:

  • A0-A1.1 kursus 30 akad tundi + 20 tundi iseseisvat tööd
  • A1.2 (1.osa) kursus 30 akad tundi + 20 tundi iseseisvat tööd
  • A1.2 (2.osa) kursus 30 akad tundi + 20 tundi iseseisvat tööd

Kasulik teave

Õppetasu saab tuludeklaratsioonis näidata koolituskuluna (Tulumaksuseadus § 26).

Koolitaja

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital