Jaapani keel algajale 0 - A1.1

Kursus sobib neile, kes pole jaapani keelt varem õppinud.

Toimub
13.09 - 20.12.2025
L kell 11.15-12.45
Ülikooli 1, õppeklass 1.
Maht
30 akad t
Hind
294 €
Õpiku hind
30 €
Koolitaja
Uku Lehesalu

Kursusel keskendume eelkõige jaapani keelest aru saamisele – kuulamis- ja lugemisoskuse arendamisele. Tutvume jaapani keele ja kultuuri eripäradega ning omandame grammatika ja sõnavara, et rääkida endast ja endaga seotud teemadel.

Õpime selgeks hiragana ja katakana silpkirjad ning mõned kanji’d. Õpime moodustama lihtsamaid lauseid ja sõnavorme ning teeme tutvust partiklite ja loenduritega.

Teemad:

  • Tervitamine
  • Enese tutvustamine
  • Minu pere ja kodu
  • Toidud ja joogid, lauakombed
  • Eelistuste väljendamine, ruumisuhted.

Õppematerjalid

Õpik ja töövihik „Marugoto“. Kursuse tasule lisandub õppematerjali "Japanese language and culture. Starter A1 Rikai" hind. Seda töövihikut kasutame ka A1 taseme järgmisel kursusel kevadsemestril 2026 ja ka A2 kursuse alguses sügisel 2026.

Kursuse maht

Õppe kogumaht on 50 tundi (sh 30 tundi auditoorset tööd ja 20 tundi iseseisvat tööd).

Iseseisev töö algtasemel aitab eelkõige korrata ja kinnistada tunnis läbivõetut – õppida sõnavara harjutada kirjutamist.

Jaapani keele õpetaja tutvustus

Koolitaja

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital