Lilleseade: algajatele

Lilleseade koolitus koosneb erinevatest teemadest. Teemade valik on vastavalt aastaajale (sügis, kevad) ja pühadele (jõulud, lihavõtted, vabariigi aastapäev jms.) Eriti suurt rõhku pannakse õige tehnika omandamisele ja praktilisele teostamisele.

Toimub
08.02 - 22.02.2025
L kell 10.30 - 16.30 (8.02; 22.02)
Vaksali 7, Tartu
Maht
16 akad t
Hind
88 €
Koolitaja
Triinu Täpsi

Koolituse sihtgrupiks on lillehuviline, kes huvitub erinevatest lilleseadestiilidest, praktiliselt seadete ja kimpude valmistamisest, värvusõpetusest ja kompositsioonist seadete loomisel.

Koolitusel kasutame palju loodusest korjatud materjali. Sügissemestril kasutame palju loodusest korjatud materjali, et valmivad tööd saaksid lopsakamad ja mahukamad. Esimesel korral on vaja kaasa võtta sületäis raudrohtu, soolikarohtu, kuldvitsa lisaks koolitaja tellitud lilledele. Järgnevate kordadel vajamineva materjali kohta räägib koolitaja tunni lõpus.

Kevadsemestril on palju lillehulgilaost ostetud materjali, aga koolitaja räägib looduslikust materjalist, mida talvel saab kasutada.

Palume kaasa võtta isiklikud oksakäärid.

kuldvits, raudrohi, soolikarohi

Koolitusel tutvustatakse tehnilisi abivahendeid, mida on võimalik kaubandusest osta, aga samas kasutatakse ka alternatiivseid looduslikke lahendusi. Oleme kokkuhoidlikud, minimalistlikud ja loodult looduslikud!

Lilleseade algajate I osa teemad:

  • Spiraalkimp - esmane oskus kimpude valmistamiseks. Valmib kaks praktilist tööd.
  • Plastvahu kasutamine erinevate seadete loomiseks ja alternatiivsed võimalused seadete loomiseks. Valmib kaks praktilist tööd.

Kursuse hinnale lisandub materjalide raha (tehniline materjal, lilled - orienteeruvalt 15-35 eurot üks töö). Ühel laupäeval on plaanis kaks tööd. Lilled tellib koolitaja ning saate enne tunni algust osta (orienteeruva hinna saadab koolitaja enne koolituse algust Teie meilile). Valminud kimbu või seade viivad osalejad koju.

Firma arvega tasujatele on hind 208 eurot, sisaldab tehnilist materjali ja hulgilaost ostetud taimmaterjali.

Õppe kogumaht on 20 akadeemilist tundi (sh 16 tundi auditoorset ja 4 tundi iseseisvat tööd)

Tunnid toimuvad 2 korral (kord 8 ak tundi).

Loe rahvaülikooli lilleseadjate tegemistest ka meie blogist!

Koolitaja

Lisaks kohapeal toimuvatele saab õppida valikulistel videokoolitustel endale sobival ajal ja kohas rahvaülikooli videoõppe platvormil MANIWALD.

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital