Lilleseade: algajatele

Kursustel saadakse oskused korrektsete ja kaunite lilleseadete ja -kimpude loomiseks. Õpitakse märkama loodust enda ümber, suhtumist taimedesse. Kuna lilleseade on suuresti seotud aastaaegadega, õpitakse lihtsate looduslike vahenditega looma midagi ilusat ja toredat.

Toimub
10.10 - 31.10.2024
N kell 17.30-20.30
Vaksali 7, Tartu
Maht
16 akad t
Hind
88 €
Koolitaja
Leili Alaoja-Rein

Rohelisel hooajal kasutame palju loodusest korjatud materjali. Esimesel korral on vaja kaasa võtta sületäis raudrohtu, soolikarohtu, kuldvitsa. Järgnevate kordadel vajamineva materjali kohta räägib koolitaja tunni lõpus.

Talvisel hooajal on palju lillehulgilaost ostetud materjali, aga koolitaja räägib ka looduslikust materjalist, mida talvel saab kasutada.

Lilleseade algajate I osa teemad:

  • spiraalkimp
  • seade plastvahus
  • erinevad karkasstööd

Vajaminevate looduslike materjalide kohta annavad juhendajad infot nädal enne kursuse algust. Palume kaasa võtta isiklikud oksakäärid.

Kursuse hinnale lisandub materjalide raha (tehniline materjal, lilled, mis on ostetud hulgilaost). Lilled tellib koolitaja ning saate enne tunni algust osta (orienteeruvalt 15-35 eurot). Valminud kimbu või seade viivad osalejad koju.

Arvega tasujatele on hind 208 eurot, sisaldab tehnilist materjali ja hulgilaost ostetud taimmaterjali.

Õppe kogumaht on 20 akadeemilist tundi (sh 16 tundi auditoorset ja 4 tundi iseseisvat tööd)

Tunnid toimuvad 4 korral (a 4 ak.tundi).

Meil on võimalik õppida 240 tunnises Taimsed dekortsioonid sise- ja välisruumis

Loe rahvaülikooli lilleseadjate tegemistest ka meie blogist!

Koolitaja

Lisaks kohapeal toimuvatele saab õppida valikulistel videokoolitustel endale sobival ajal ja kohas rahvaülikooli videoõppe platvormil MANIWALD.

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital