Inglise keel hommikul 0–A1.1 Uus!

Tere tulemast meie algajate inglise keele hommikusele kursusele. Astu esimesed sammud keelemaailmas koos meiega – lõbusad tunnid, põnevad tegevused ja naeratav õpetaja ootavad Sind. Liitu täna ja avasta keeleõppe võlu!

Toimub
09.09 - 16.12.2024
E 8.30-10.00
Pepleri 4, Tartu
Maht
30 akad t
Hind
255 €
Õpiku hind
30 €
Koolitaja
Ludmilla Alver

Kasulik teave

Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel. Uuri ka programmi Tööta ja õpi. Õppetasu saab tuludeklaratsioonis näidata koolituskuluna (§ 26).

Eesmärgid

Arendame kuulamise, lugemise, rääkimise ja kirjutamise oskust keeletasemel A1. Räägime kultuurist ja kommetest, et keeleõpe oleks tähendusrikkam.

Kuidas õpitakse?

Õpime väikeses rühmas, kus luuakse sõbralik ja keele omandamist toetav keskkond. Kursust kohandatakse õppijate vajadustest lähtuvalt. Õpiku- ja töövihikuhind lisandub kursuse hinnale. Õppematerjali kasutatakse mitme semestri vältel. Kogu A1 taseme läbimiseks kulub ca 100 tundi auditoorset tööd ja 50 tundi iseseisvat tööd. Tunnid on jaotatud kolme ossa, antud kursus on algtaseme esimene osa.

Õppematerjal

Look inside New Headway 5th edition: https://view.pagetiger.com/headway-5e-brochure

"New Headway Beginner" 5th Edition õpik ja töövihik.

Units 1-5. Lisamaterjalid õpetaja valikul.

Kursuse teemad

  • Hello! How are you? What’s this in English? Numbers 1-10; plurals.
  • Your world. Where’s she from? He/she/they; his/her; Countries and adjectives. Numbers from 11-30. A holiday in New York.
  • All about you. Jobs. Negatives – ’m not/isn’t/aren’t; Questions and answers; Social expressions (1). We’re in Paris.
  • Family and Friends.Possessive ’s; common verbs (1) have/has, love, like, work; The family; The alphabet; On the phone; writing a short description.
  • Things I like!Present Simple _ I/you/we/they; languages and nationalities; adjective + noun; Numbers and prices.

Kursuse kogumaht on 50 tundi (sh 30 tundi auditoorset tööd ja 20 tundi iseseisvat tööd). Iseseisev töö 0>A1.1 tasemel aitab eelkõige korrata ja kinnistada tunnis läbivõetut – õppida sõnavara, lugeda tekste või teha grammatikaharjutusi.

Koolitaja

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital