Lilleseade: algajate I osa

Lilleseade koolitus koosneb erinevatest teemadest. Teemade valik on vastavalt aastaajale (sügis, kevad) ja pühadele (jõulud, lihavõtted, vabariigi aastapäev jms.) Eriti suurt rõhku pannakse õige tehnika omandamisele ja praktilisele teostamisele.

28.09 - 12.10.2024
L kell 10.30 - 16.30 (28.09; 12.10)
Vaksali 7, Tartu
Triinu Täpsi

Koolituse sihtgrupiks on lillehuviline, kes huvitub erinevatest lilleseadestiilidest, praktiliselt seadete ja kimpude valmistamisest, värvusõpetusest ja kompositsioonist seadete loomisel.

Koolitusel kasutame palju loodusest korjatud materjali.

Rohelisel hooajal kasutame palju loodusest korjatud materjali. Esimesel korral on vaja kaasa võtta sületäis raudrohtu, soolikarohtu, kuldvitsa. Järgnevate kordadel vajamineva materjali kohta räägib koolitaja tunni lõpus.

Talvisel hooajal on palju lillehulgilaost ostetud materjali, aga koolitaja räägib ka looduslikust materjalist, mida talvel saab kasutada.

Palume kaasa võtta isiklikud oksakäärid.

kuldvits, raudrohi, soolikarohi

Koolitusel tutvustatakse tehnilisi abivahendeid, mida on võimalik kaubandusest osta, aga samas kasutatakse ka alternatiivseid looduslikke lahendusi. Oleme kokkuhoidlikud, minimalistlikud ja loodult looduslikud!

Lilleseade algajate I osa teemad:

• Spiraalkimp - esmane oskus kimpude valmistamiseks. Praktiline töö.
  • Plastvahu kasutamine erinevate seadete loomiseks ja alternatiivsed võimalused. Praktiline töö.

Kursuse hinnale lisandub materjalide raha (tehniline materjal, lilled - orienteeruvalt 15-35 eurot üks töö). Lilled tellib koolitaja ning saate enne tunni algust osta (orienteeruva hinna saadab koolitaja enne koolituse algust Teie meilile). Ühel laupäeval on plaanis kaks tööd. Valminud kimbu või seade viivad osalejad koju.

Arvega tasujatele on hind 208 eurot, sisaldab tehnilist materjali ja hulgilaost ostetud taimmaterjali.

Õppe kogumaht on 20 akadeemilist tundi (sh 16 tundi auditoorset ja 4 tundi iseseisvat tööd)

Tunnid toimuvad 2 korral (a 8 ak.tundi).

Loe rahvaülikooli lilleseadjate tegemistest ka meie blogist!

Lisaks kohapeal toimuvatele saab õppida valikulistel videokoolitustel endale sobival ajal ja kohas rahvaülikooli videoõppe platvormil MANIWALD.

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital