Lasteriiete õmblemine

Koolitus on mõeldud algajale õmblushuvilisele, kuid sobib ka juba kogemustega õmblejale. Õppetöö käigus omandatakse teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi laste rõivaste õmblemiseks. Tutvustatakse trikotaažkangaste võimalusi laste kergete ja mugavate riiete valmistamiseks. Koolitusel õmmeldakse ka beebirõivaid.

23.09 - 14.10.2024
E kell 18 - 21
Vaksali 7
Kadri Kangur

Õmbluskoolituse teemad:

1. õppepäev: Tutvumine ohutusnõuetega. Kangaste tutvustus - trikotaaž ja teised lastesõbralikud kangad. Õmblemise põhitõed ja õmblusmasina seadistamine. Mütsi ja torusalli õmblemine.
  2. õppepäev: Vööle toetuv toode (elastse värvliga seelik või - püksid/retuusid.
  3. õppepäev: Õlale toetuv toode - t-särk, kleit või pusa.
  4. õppepäev: Tööde lõpetamine või vabal valikul rõivaeseme valmistamine.

Esimesel korral kaasa võtta 0,5 m trikotaažkangast.

Õppe kogumaht on 20 akadeemilist tundi (sh 16 tundi auditoorset ja praktilist tööd, 4 tundi iseseisvat tööd). Koolitusel osaleja saab tunnis kasutada universaal- ja overlok õmblusmasinaid

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital