Lea kringlitegu

Töötoas valmivad suussulavad kringlid nii magusasõpradele kui ka soolasema kraami armastajatele. Oodatud on kõik, nii alustajad kui ka need, kes soovivad pärmitainaga paremaks sõbraks saada ja kringlikunsti meisterlikult vallata.

Toimub
01.06.2024
L kell 11-14
Ülikooli tn 1, Tartu. Õppeklass 2
Maht
4 akad t
Hind
54 €
Koolitaja
Lea Saks

Koolituselt kaasa saadavad rohked nipid, nõuandeid ja julgustus on heaks eelduseks harjutades meistriks saada. Igaüks saab käed jahuseks ja endale meelepärase stritsli või kringli valmis teha.

Töötuba lõpeb mõnusa kohvi- ja teelaua taga.

Kursuslase tagasiside:

Kringlikursuslane Simo kirjeldab teekonda päris oma kringli juurde nii: "Ma armastan vanakooli šokolaadikringlit! Ja mul oli komme seda tähtpäevadeks tellida. Ühel hetkel aga selgus, et seda minu lemmikkringlit enam ei toodeta. Tellisin siis kusagilt kohvikust, aga see kringel oli lihtsalt kuiv ja mõttetu sai. Aga ma tahtsin saada ju head kringlit! Seega, ma pidin minema Tartu Rahvaülikooli kringlikursusele, kus sain vajalikke näpunäiteid ja parima kringliretsepti! Minu naiseõde, kes kringlit ei söö, ütleb samuti, et tema muidu kringlit ei söö aga minu kringlit küll. Ja mu nelja aastane tütar tellis kah sünnipäevaks printsessi tordi asemel minu kringli. Tundub, et on hea!”

Loe Gerly kringliteo õppijalugu siin!

Esimene kringlitegu Tartu Rahvaülikooli uues õppeköögis. 19.06.2021

Koolitaja

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital