Kunstiteraapia: Uusaastasoovid läbi kunstilise eneseväljenduse Uus!

Alustage aastat oma vajaduste, soovide ja unistuste loomingulise kaardistamisega. Tegemist on grupikunstiteraapiaga, kus läbi kunstilise eneseväljenduse on võimalik määratleda oma elu hetkeseis ja vajadused ning visualiseerida uue aasta unistused ja soovid.

Toimub
20.02.2024
T kell 17.30 - 20
Vaksali 7
Maht
3 akad t
Hind
42 €
Koolitaja
Pille Pattak

Kohtumine kestab 3 akadeemilist tundi ja algab soojendusega, mille käigus saad end antud teemale häälestada. Seejärel teeb igaüks oma kunstitöö. Koos toimetamine loob turvalise, mängulise ja loova keskkonna, mis annab vabaduse mängida „väljaspool reegleid“. Kohtumine lõpeb jagamisringiga, kus kogemuste jagamine ja üksteisest erinevad kunstitööd tekitavad arutelusid ning võimaldavad vastastikuseid jõustavaid dialooge. Grupikaaslaste erinevad mõtted aitavad märgata ja teadvustada uusi vaatenurki ning iseenda ja teiste aktsepteerimist läbi kunstitööde. Kunstiteraapias ei ole oluline kunstilised oskused ega tulemus, vaid protsess ise.

Koolitusel kasutatakse kollaažtehnikat (lõikeid ajakirjadest) ja erinevaid kunstivahendeid vastavalt igaühe soovile (akvarellid, õlipastellid, guaššid, viltpliiatsid ja värvipliiatsid).

Koolitusel vajaminevad materjalid on kooli poolt, kuid osaleja võib ka ise kaasa võtta ajakirju ja kunstitarbeid.

Koolitaja Pille näidistööd

Koolitaja

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital