Saksa keele algkursus neile, kes pole saksa keelt varem õppinud. Korraga toimub kolm 45-minutilist tundi, mis lisab õppimisele intensiivsust.
Saksa keele algkursus neile, kes pole saksa keelt varem õppinud. Korraga toimub kolm 45-minutilist tundi, mis lisab õppimisele intensiivsust.
Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel. Uuri ka programmi Tööta ja õpi.
Õppetasu saab tuludeklaratsioonis näidata koolituskuluna, millest tagastatakse vastavalt tulumaksuseadusele 20% (§ 26).
kui soovid alustada saksa keele õppimist. Tegemist on algtaseme esimese osaga.
Õpime väikeses rühmas, kus kogenud keeleõpetaja juhendamisel luuakse sõbralik ja keele omandamist toetav keskkond. Kursust kohandatakse õppijate vajadustest lähtuvalt. Kasutatakse palju aktiivõpet koos mänguliste elementidega, kus õppijal on võimalus õpitut kohe praktiseerida. Tundidesse toovad vaheldust erinevad rollimängud, paaristöö, videoklipid ja interaktiivsed veebimaterjalid. Kursusel kasutatakse õpikut ja töövihikut "Menschen A1.1", õpiku juures on CD-plaat ja lisaks saab alla laadida keeleõppe rakenduse. Õppematerjali hind lisandub kursuse hinnale. Õpikut ja töövihikut kasutatakse mitme semestri vältel. Kogu A1 taseme läbimiseks kulub ca 100 tundi auditoorset tööd ja 50 tundi iseseisvat tööd.
Õpik ja töövihik „Menschen A1.1. Deutch als Fremdsprache.“ (S Evans, A. Pude, F Specht, F. Specht). Lisamaterjalid õpetaja valikul.
LEKTION 1- 6
Grammatika toetab eelkõige tunnis õpitut ja on õppetüki lõpus esitatud tabelina: Verbkonjugation. Tegusõna pööramine Ja/Nein-Fragen. Kas-küsimuse moodustamine Artikel der/ die/das, ein/eine. Määrav ja umbmäärane artikkel. Negation. Eitus.
Kursuse kogumaht** on 50 tundi (sh 30 tundi auditoorset tööd ja 20 tundi iseseisvat tööd). Iseseisev töö A1 tasemel aitab eelkõige korrata ja kinnistada tunnis läbivõetut – õppida sõnavara, lugeda tekste või teha grammatikaharjutusi.
Edukas koolituse läbinu:
Jooksev tagasiside ja vahetestid.
tunnistus (õpiväljundite saavutamisel) või tõend
Keeleõpe