B2 kõrgema kesktaseme kursuse kolmas osa. Jätkukursus, kuid ka kõik uued huvilised on oodatud. Tunde ei toimu vahemikus 22.02-29.02 ning 19.04-22.04, õpetaja on Eestist ära.
B2 kõrgema kesktaseme kursuse kolmas osa. Jätkukursus, kuid ka kõik uued huvilised on oodatud. Tunde ei toimu vahemikus 22.02-29.02 ning 19.04-22.04, õpetaja on Eestist ära.
Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel. Uuri ka programmi Tööta ja õpi.
Õppetasu saab tuludeklaratsioonis näidata koolituskuluna, millest tagastatakse vastavalt tulumaksuseadusele 20% (§ 26).
kui oled jõudnud keeletasemele B2 (kõrgem kesktase) ja soovid antud tasemel oma teadmisi veel süvendada enne keeletasemele C1 (kõrgtase) liikumist. Tegemist on jätkukursusega, kuid ka kõik uued huvilised on oodatud.
Õpime väikeses rühmas, kus kogenud keeleõpetaja juhendamisel luuakse sõbralik ja keele omandamist toetav keskkond. Kursust kohandatakse õppijate vajadustest lähtuvalt. Kasutatakse palju aktiivõpet koos mänguliste elementidega, kus õppijal on võimalus õpitut kohe praktiseerida. Vastavalt tasemele alustame üldise vestlusega. Igaüks saab omal valikul rääkida just sellest, mida soovib (vaadatud film, loetud raamat, huvitav sündmus, maailmas toimuv), et harjutada spontaanset vestlust ja arutelu erinevatel teemdel, täiendada selliselt sõnavara. Põhiliseks töökeeleks on inglise keel.
"New Headway Upper-Intermediate
Units 10-12.
Lisamaterjalid õpetaja valikul.
Unit 10. Over my dead body. An Insight into the Vikings world. Cautionary tales for children. People of influence. Metaphors and idioms- the body, Modal auxiliary verbs in the past and expressions with modals.
Unit 11. It`s all hypothetical - Have you ever wondered? The answers to some important questions of life. Life issues, dreams, wishes. Moans and groans. Narrative writing. Hypothesizing.
Kursuse kogumaht on 50 tundi (sh 30 tundi auditoorset tööd ja 20 tundi iseseisvat tööd). Iseseisev töö B2 tasemel aitab eelkõige korrata ja kinnistada tunnis läbivõetut – õppida sõnavara, lugeda tekste või teha grammatikaharjutusi.
Edukas koolituse läbinu:
Iga õppetüki järel teeme testi (igaüks teeb kodus ise ja tunnis kontrollime).
tunnistus (õpiväljundite saavutamisel) või tõend
Keeleõpe