Individuaaltund: Joogateraapia (klassikaline jooga)

REGISTREERUDA SAAB JOOKSVALT. Kui Sul on soov enda juures midagi muuta, aga ei tea kuidas, siis üheks leebeks võimaluseks on joogateraapia. Jooga individuaaltund on personaalne lähenemine harjutustele, hingamisele, lõdvestustehnikale. Juhendaja saab kogu tähelepanu suunata osaleja vajadustele ning murekohtade lahendamisele. Tundide individuaalne programm kujuneb lähtuvalt osaleja võimetest, eelnevatest oskustest ja vajadustest.

Toimub
04.12 - 22.12.2023
kokkuleppel
Pepleri 4, Tartu
Maht
2 akad t
Hind
56 €
Koolitaja
Erna Tamm

Tundide toimumise ajad ja sagedus lepitakse eraldi kokku. Soovituslik ühekordne tunni pikkus on 2x45min (2 akadeemilist tundi). Lisaks saab kaasa isiklikud joogaharjutused iseseisvaks praktiseerimiseks.

Individuaaltunni/-tundide paremaks planeerimiseks soovime teada:

• Kas olete varem joogaga tegelenud või algaja

• Kas ja milline on võimalik probleem, millele soovite jooga abil lahendust leida

• Mis päevad või kellaajad tundideks sobivad

Üldinfo: Joogatundides õpitakse tundma oma keha, hingamist ja meeleseisundit. Selleks pakub praktiline joogaõpetus mitmesuguseid vahendeid, nagu füüsilised harjutused, hingamistehnikad ja -ratsioonid, helid ja mantrad, käte asendid, kujustamine, meditatsioon. Kõik joogaharjutused on kohandatud inimeste võimalustele ja vajadustele, mistõttu on traditsiooniline jooga hästi sobiv ka põhjamaa inimesele. Nii saab joogaga tegeleda iga soovija sõltumata painduvusest, kehakaalust, east või tervislikust seisundist, harjutused ei ole füüsiliselt rasked.

Vajalik mugav riietus, riideid saab soovi korral vahetada eraldi ruumis. Matid on kohapeal olemas, mille võib katta oma linaga, samuti võib kaasa tuua oma mati. Lõpulõdvestuse ajaks on soovitav kaasa võtta midagi sooja pealevõtmiseks juhuks, kui peaks jahe hakkama.

Koolitaja

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital