Kontsert Jõulujazz Šubiduwap

Tartu Rahvaülikooli Džässkoor kutsub 20. dets kell 19 Tartu Raekoja saali kontserdile!

Kõlavad kaunid jõululaulud swingi rütmis,  lisaks head jazzklassikat.
Kaasa teeb Jorma Toots klaveril. Dirigent Lauri Breede
Kontsert on tasuta!

Kevadsemestril algavate kursuste toimumisajad jõuavad kodulehele

esimesel võimalusel, hiljemalt detsembri keskpaigaks.
Ootame koolitustega tutvuma, registreeruma, jätkama õppimist.

Maalide näitus Vanemuise kontserdimaja fuajees 4.11-31.12.2017

Tartu Rahvaülikooli 30. sünnipäevale pühendatud maalinäitus "Vaimustav teekond".
Tööde autorid on rahvaülikooli endised ja praegused maalikursuslased.
Juhendajad Aime Asi, Robert Suvi, Piret Kullerkupp, Peeter Krosmann ja Maret Suurmets Kuura.

Tartu Rahvaülikooli 30. sünnipäevale pühendatud kontsert pühapäeval, 12.11.2017 kell 16 Vanemuise Kontserdimajas.

Kontsert on kingitus kõigile rahvaülikooli sõpradele!
Sissepääs prii. Saabumine alates 15.30.

Tule ja tähistame koos Tartu Rahvaülikooli sünnipäeva!

Laval on Tartu Rahvaülikooli Segakoor ja Tartu Rahvaülikooli Džässkoor.
Solist Simo Breede, klaveril Jorma Toots. Dirigent Lauri Breede

Kontserdimaja fuajees on avatud meie kunstikursuslaste maalide näitus.

Tartu Rahvaülikooli Dzässkoori kontsert "Vaid Sulle" Tartu Maarja kirikus, kiriku renoveerimise toetuseks

toimub 15. oktoober kell 17, kaastegev Jorma Toots klahvpillil. dirigent Lauri Breede

Tartu Rahvaülikooli Dzässkoor käis septembri alguses USAs, Los Angeles'is ning osales Lääneranniku päevade raames eestlaste kokkutulekul kontserdiga, mille kavas olid Eesti autorite laululood Raimond Valgrest Stig Rästani, samuti dzässiklassiku, Duke Ellingtoni looming.

Jutuvõistluse kinkekaartide võitjad teada!

Meie 50€ kinkekaartide võitjad on: Agata A. Stipniece, Maaria Semm, Ülle Pruks, Inkari Lindve, Rait Kapp, Liina Laaser, Karin Kruusmaa, Ly Kütt, Gerly Sillaste ja Luule Kuusik. Võtame teiega ühendust!  Emotsionaalseid lugusid saab lugeda meie kodulehel ja ka väljaprinditult õppeklasside seintelt. Suur tänu kõigile osalejatele!

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Fotograafia algkursusel tehtud töödest on näitus üles seatud Maaülikooli Spordihoone fuajeesse. Kursust juhendas Toomas-Vahur Lihtmaa.

Akrüül- ja õlimaali suvekool toimus Lääne-Virumaal Lammasmäel. Seal valminud maale saate näha Pepleri 4 saalis. Juhendaja Robert Suvi.

Lammasmäel toimetasid ka joonistajad, keda juhendas Tiit Varblane. Pastellkriitidega joonistuste näitus on välja pandud Pepleri 4 fuajeesse, Vaksali 7 fuajees on pastell- ja grafiitjoonistused.

Rahvaülikooli kontorid suvel

Meie kontorid aadressidel Pepleri 4 ja Vaksali 7 on suletud 3. juulist kuni 7. augustini. Kursustele saab registreeruda läbi kodulehe, vastame kirjadele ja kinnitame kursustele registreerumist esimesel võimalusel.
Kaunist suve! Toreda taaskohtumiseni!

Soovid vaadata kõiki koolitusi valdkondade kaupa tabelis?

Nüüd saad ka veebis sirvida meie trükitud koolituskalendrit. Klõpsa siin!

Kevadnäitused Tartu Rahvaülikoolis

• Haridusministeeriumis on ÕLI-JA AKRÜÜLMAALIDE NÄITUS, eksponeeritud Robert Suvi maalikursuslaste tööd (1. septembrini)
  • EMÜ Spordimajas FOTONÄITUS, eksponeeritud Jaanus Järva juhendatud 2016. a suvekoolis ja fotokursusel valminud tööd (nähtav augusti lõpuni)

Oluline info õppijale kelle kursused toimuvad meie Kunstikeskuses, Vaksali 7

Kolmapäevast (22.03) alates on Vaksali tänav Riia ja Tiigi tn vahelisel lõigul teetööde tõttu liikluseks suletud! Kogu tänav rekonstrueeritakse, ehitatakse välja kergliiklusteed ja hoopis uue ilme saab jaamahoone esine.
Lisainfo Tartu linna kodulehel

Tartu Rahvaülikool valis Aasta õppija 2016 ja Aasta sõbra 2016

Tartu Rahvaülikool valis Aasta õppijaks 2016 mitmekülgsete huvidega keeleõppuri Aimar Tusovi ja Aasta sõbraks Tartu Täiskasvanute Gümnaasiumi direktori Marika Kaasiku.

Vajame inglise ja vene keele õpetajaid!

Rahvaülikool ootab oma ridadesse juurde särasilmseid inglise ja vene keele õpetajaid! Kui Sa soovid ja oskad koolitada täiskasvanud inimesi, siis palun võta ühendust 736 1542 või mairi@rahvaylikool.ee. Kohtumiseni!

18.12-2016-8.01.2017 maalid ja lilleseaded Tartu Ülikooli Botaanikaaias

JUULI. ASI. Rahvaülikooli maaliõpetaja Aime Asi maalid ja rahvaülikooli vilistlaste lilleklubi Juuli jõuludisainid.

Lõngamandalad 15.12.16-10.01.17 Tasku 2.korruse aatriumis

Lõngamandalal on kaitsefunktsioon. Tema neli nurka kujutavad nelja põhielementi: maa, tuli, õhk ja vesi ning mandala kese on kõiksus, mis ühendab kõike. Eestis on värvilised jõulutähed olnud olulised kaitse- ja tõrjemaagilised abivahendid. Neid riputati hingedeaja alguses kodus erinevatesse kohtadesse kaitseks ja kõige halva kogumiseks ning põletati talvise pööripäeva ja aastavahetuse vahel. Mandalaid punusid Pille Peterson ja Külli Sootna

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Jäta sel aastal jõulukinkide pärast närveerimine vahele. Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib.

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Kontsert Jõulujazz Šubiduwap

Kõlavad kaunid jõululaulud swingi rütmis,  lisaks head jazzklassikat.
Kaasa teeb Jorma Toots klaveril. Dirigent Lauri Breede
Kontsert on tasuta!

Kevadsemestril algavate kursuste toimumisajad jõuavad kodulehele

esimesel võimalusel, hiljemalt detsembri keskpaigaks.
Ootame koolitustega tutvuma, registreeruma, jätkama õppimist.

Maalide näitus Vanemuise kontserdimaja fuajees 4.11-31.12.2017

Tööde autorid on rahvaülikooli endised ja praegused maalikursuslased.

Kõik teated