Lõppenud projektid

Aktiivse vananemise toetamine

2013-2015

Projekti „Aktiivse vananemise toetamine“ eesmärgiks oli aktiviseerida sotsiaalselt mitteaktiivseid vanemaealisi läbi kultuuri ja kunsti tegevustesse kaasamise (näituste, muuseumite, teatri jne külastamine, töötubades, õpiringides, kohtumisõhtutel, koolitustel jne osalemine, kultuurilised jalutuskäigud, ekskursioonid ja palju muud).

Tegevused:

Täiskasvanute koolitus vabahariduslikes koolituskeskustes

Rahastaja Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti riik.

Programm "Täiskasvanute koolitus vabahariduslikes koolituskeskustes"
2008-2013

Jätkusuutlikkuse edendamine täiskasvanute koolituses

CRISTAL (Common References in Sustainable Training in Adult Learning) 2011 - 2013

Grundtvig programmi õpikoostöö projekt.

Uuesti õppima

Projekti rahastas Eesti-Šveitsi koostööprogrammi Vabaühenduste Fond ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

September 2011 - veebruar 2012

Projekti eesmärk oli põhiharidusega või madalama haridustasemega noorte haridustee jätkamise soodustamine, et vältida pooliku haridustee tõttu tekkivaid hariduslikke, sotsiaalseid, majanduslikke ja psühholoogilisi probleeme.

LEMON ehk Learning Communities of Modern Liberal Adult Education

Central Baltic Interreg IV A programm 2007–2013

2009–2012

Adults Learning Visual Arts – ALVA

Nord Plus  adult programm

2009 - 2012

Nord Plus adult programm- eesmärk edendada ja tugevdada koostööd Põhja ja Baltimaade vahel, et tõsta täiskasvanute koolituskvaliteeti ja arendada koostöövõrgustikku täiskasvanuhariduses.

EXPLORE, CONSERVE AND SHARE YOUR CULTURE to keep culture alive

EL hariduskoostööprogramm Socratese Grundtvig 2 projekt

Projekti käigus on võimalik vahetada kogemusi teiste euroopa maade täiskasvanute koolitajatega kuidas paremini kaasata inimesi kultuuritegevusse ja ühendada seda koolitusega.

Partnerid: Soome- Turu Rahvaülikool, Türgi –täiskasvanute koolituskeskus.

Projekti kodulehekülg: http://www.tkukoulu.fi/~tsuto/grundtvig/

Regionaalne kultuurikorraldus

ESF meede 1.1 projekt

2007-2008

Euroopalikel väärtustel põhinev kultuuride vaheline dialoog

EL hariduskoostööprogramm Socratese Grundtvig 2 projekt

2008 -2010

Projekti tulemusena on paranenud õppijate ja projektipartnerite inglise keele oskus; organisatoorsed-, esindus- ja IT-oskused; on suurenenud Euroopa dimensiooni, kultuuri ja pärandi mõistmine ja tolerantsus mitmekesisuse suhtes; on paranenud koostöö Euroopa riikide vahel.
Vaata ka projekti kodulehte aadressil: http://bridge.edicypages.com/en

Töö-ja pereelu ühitamine läbi lastevanemate koolituse

WHOLE – Work and Home in Our Life in Europe
2005-2008

Vajame inglise ja vene keele õpetajaid!

Rahvaülikool ootab oma ridadesse juurde särasilmseid inglise ja vene keele õpetajaid! Kui Sa soovid ja oskad koolitada täiskasvanud inimesi, siis palun võta ühendust 736 1542 või mairi@rahvaylikool.ee. Kohtumiseni!

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Kevadnäitused Tartu Rahvaülikoolis

• EMÜ Spordimajas FOTONÄITUS, eksponeeritud Jaanus Järva juhendatud 2016. a suvekoolis ja fotokursusel valminud tööd (nähtav augusti lõpuni)
  • Rakveres, Art Cafe´s ÕLI-JA AKRÜÜLMAALIDE NÄITUS, eksponeeritud Robert Suvi maalikursuslaste tööd. (nähtav 28.3-30.4.2017)
  • Pepleri 4 saalis ja klassides AKRÜÜLMAALIDE NÄITUS, eksponeeritud Aime Asi maalikursuslaste tööd (nähtav maikuu lõpuni)

Oluline info õppijale kelle kursused toimuvad meie Kunstikeskuses, Vaksali 7

Kolmapäevast (22.03) alates on Vaksali tänav Riia ja Tiigi tn vahelisel lõigul teetööde tõttu liikluseks suletud! Kogu tänav rekonstrueeritakse, ehitatakse välja kergliiklusteed ja hoopis uue ilme saab jaamahoone esine.
Lisainfo Tartu linna kodulehel

Tartu Rahvaülikooli suvekoolid 2017

Sel suvel toimuvad rahvaülikooli populaarsed suvekoolid juba 20. korda! Vali oma lemmik ja registreeri kohe. NB! Soodushind kehtib märtsi lõpuni!

Suvekoolid 28.06-2.07 Vormsi saarel:

Kõik teated