Õppijate lood

Hakkasime koguma õppijate lugusid! Me kuuleme siin palju põnevaid lugusid ja soovime, et ka teised neist inspiratsiooni saaksid. Head lugemist!

Tiina

Tiina, kes on nii rahvaülikooli õpilane kui õppija kirjutab sellest, kuidas kursustel tekib imeline energia, head ideed hõljuvad justkui õhus, kust need kiirelt ära nopitakse. Erinevalt elualadelt ja erinevate taustadega inimesed tulevad kokku ja vähemalt paari tunni jooksul nädalas on neil ühine eesmärk – valmistada endale midagi ilusat.

Irene

Irene, rahvaülikooli inglise keele juhendaja, oli elanud suurema osa oma teadlikust elust teadmisega, et joonistada ta ei oska ja et tal pole mingeid kalduvusi kunstile, kuid avastas maalima sattudes enda jaoks uue kire.

Kristi

Kristi, kes pälvis Tartu Rahvaülikooli Aasta õppija 2014 tiitli räägib sellest kuidas ta käib rahvaülikoolis endale vaba aega ostmas, mida pere tema õhtustest äraolemistest arvab ja kuidas see lastele mõjunud on.

Heiki

Heiki, kes maalib, nagu oleks seda eluaeg teinud, alustas alles kolm aastat tagasi, enda sõnul grupi kõige nõrgemana. Muuseas tema rahvaülikooli tuleku põhjus võib tunduda erandlik, aga tegelikult pole seda!

Marina

Marina kirjutab ajakirjas SENSA sellest, kuidas feng shui õpingud innustasid teda nii oma kodu kui iseennast muutma. Lugu saab lugeda siin.

Mihkel

Mihkel kirjutab enda mugavustsoonist väljatulekust, sellest, et enda muutmine ja ületamine on raske, tüütu, aga oi kui magusaid vilju andev; kuidas tantrakursuse kummaline kogemus viis avarama maailma nägemiseni ja parema eneseteostamiseni.

Larissa

Larissa, kes on nüüdseks ka rahvaülikoolis menukaid maalinäitusi korraldanud, kirjutab, et ta hakkas oma eluaegse unistuse täitmisega tegelema alles 50 aastaselt.

Pille

Pille kirjutab kuidas ta teostas oma ammuse unistuse lilleseadjaks hakata, lisaks sai ta ka lilleseade õpetajaks.

Tõenäoliselt olen ma lilleseadja pisiku kaasa saanud juba sündides...

Lily

Lily kirjutab kuidas ta peale pikka hoovõttu inglise keele algkursusele ennast kirja pani, kirjutab sellest, mida ta kahetseb ja mille üle on rõõmus.

Olev

Olev on käinud erinevatel kursustel, alates feng shuist hiina keele ja avaliku esinemiseni, kokku 58 lühi- ja pikemaajalisel koolitusel! Tartu Rahvaülikool esitas ta aasta õppija tiitlile. Põhjenduseks kirjutasime …

Milliseid muutusi on toimunud õppija elus tänu õppimisele?

Vajame inglise ja vene keele õpetajaid!

Rahvaülikool ootab oma ridadesse juurde särasilmseid inglise ja vene keele õpetajaid! Kui Sa soovid ja oskad koolitada täiskasvanud inimesi, siis palun võta ühendust 736 1542 või mairi@rahvaylikool.ee. Kohtumiseni!

Tartu Rahvaülikooli suvekoolid 2017

Sel suvel toimuvad rahvaülikooli populaarsed suvekoolid juba 20. korda! Vali oma lemmik ja registreeri kohe.

Suvekoolid 28.06-2.07 Vormsi saarel:

Suvekoolid 11-14.07 Lääne-Virumaal Lammasmäe puhkekeskuses:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Jutuvõistlus Minu rahvaülikool

Tartu Rahvaülikool saab sügisel 30 aastaseks. Meid ei oleks, kui poleks teid, head õppijad! Sünnipäeva puhul kuulutame välja jutuvõistluse „Minu rahvaülikool“. 10 parimat juttu saavad auhinnaks rahvaülikooli hinnalised 50-eurosed kinkekaardid!

Kevadnäitused Tartu Rahvaülikoolis

• EMÜ Spordimajas FOTONÄITUS, eksponeeritud Jaanus Järva juhendatud 2016. a suvekoolis ja fotokursusel valminud tööd (nähtav augusti lõpuni)
  • Rakveres, Art Cafe´s ÕLI-JA AKRÜÜLMAALIDE NÄITUS, eksponeeritud Robert Suvi maalikursuslaste tööd. (nähtav 28.3-30.4.2017) loe edasi...kliki "lähemalt"
Kõik teated